• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 3 (BM) - obecně

Včera jsem viděl na parkovišti nějakou Mazdu SUV v zelené khaki barvě, asi přijela z Ukrajiny......
Podobná "khaki" farba (presnejšie Zircon sand) sa dáva tuším aj na MX5... A vyzerá to podľa mňa na MX5 hrozne - to už radšej červenú, alebo akúkoľvek inú...
Čo sa spomínaných škodoviek týka...
- na RS majú peknú takmer "krikľavo" zelenú
- a na iných autách takú "oranžovo - tehlovú"
To by boli moje voľby. Výrazné auto je viditeľnejšie = A ak už nie je veľa volieb, tak aspoň svetlé a nie tmavé.
 
Ja som povodne cervenu nechcel, ale zaroven som chcel byt viditelny na kruhovych objazdoch a za znizenej viditelnosti. Takze ziadna seda/cierna. Z autosalonu som odisiel s objednavkou na cervenu, rovnako ako dvaja kamarati, ktori kupovali spolu so mnou.
 
Za mě třeba škoda že M3 nebyla nabízená v té pastelové šedé s černými alu jako M6. Po dechromu za mě asi top barva a design.

Samsung S22 256GB Tapatalk
98e5b725876a46131c64f52e2ad67e74.jpg
 

Přílohy

  • 3a0e316c00f3ded7e2ec91f86f2b0856.jpg
    3a0e316c00f3ded7e2ec91f86f2b0856.jpg
    195 KB · Zobrazení: 31
Zaujímavá farba Mazdy 6.
U mňa musia byť disky strieborné, alebo aj biele by vyzerali pekne (na bielom aute) - kto by to potom čistil :cool:. Sivé auto a čierne disky = 2 odtiene "šedej" :cool:.
 
Osobně mi teda černá kola pasují jen k "barevným" lakům, možná ještě vyloženě bílým. U tmavých mi už moc zapadají opticky a dojem z auta většinou spíš kazí. Tmavě šedá mi přijde univerzálnější a navíc nemaskuje tolik design paprsků.
 
Osobně mi teda černá kola pasují jen k "barevným" lakům, možná ještě vyloženě bílým. U tmavých mi už moc zapadají opticky a dojem z auta většinou spíš kazí. Tmavě šedá mi přijde univerzálnější a navíc nemaskuje tolik design paprsků.
Jenze k sedemu autu nemuzes dat sede disky, to by se tlouklo (paklize to nebudes strikat barvou auta). Takze zbyvaji stribne, zlate a cerne. Stribrne se mi nelibi, zlate jsou na Imprezu a pro kolotocare, takze zbyvaji cerne ;)
 
Kde berete tyhle originál kola v té černé? V té se snad ani nenabízejí. Dodatečné lakování?

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Jenze k sedemu autu nemuzes dat sede disky, to by se tlouklo (paklize to nebudes strikat barvou auta). Takze zbyvaji stribne, zlate a cerne. Stribrne se mi nelibi, zlate jsou na Imprezu a pro kolotocare, takze zbyvaji cerne ;)
Nevím, čemu říkáš "tlouklo", ale libovolná šedá se barevně netluče s ničím - ani s barvou, ani "nebarvou" (celá šedá škála od bílé do černé).
 
Asi otazka citu, pohledu a nazoru. Podle me se barevne u moji sede tlucou uz jen plastove dily se zbytkem lakovane casti automobilu. A dost me to stve. Ale mohou byt i lide, kteri v te hre odstinu najdou jiste zalibeni a klidne si daji další odstin sede na disky.
 
Ja uz si treba na kombo stribrny lak a origo seda kola zvyknul a libi se mi to.
Zobrazit přílohu 51821


Nechcem rýpať ale po zvečšení fotky tvojej Mazdy mi hneď udrely do očí tie disky a to obzvlášť predné a to nie svojou peknou barvou ale ako sú zasrané prachom z platničiek alebo aj bordelu z cesty :)

Každá barva je pekná ale musí byť v prvom rade čistá.

Sorry musel som:)

Foto mojej bývalej M3 BM vo veku 10 rokov :)

IMG_0301.JPEG Mazda 3 Soul Red.jpeg
 
Poslední úprava:
Já chápu že někteří z vás hledají důvody proč vozit právě 16 kola ale ta M3 pak vypadá fakt strašně. Pokud někdo to auto řeší srdcem tak ho nemůže obout na takové nevzhledné krapy. Já sám vozím 2 sady 18 a určitě to není o pohodlí pač mazda je velmi komfortní i na nich.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Každá barva je pekná ale musí byť v prvom rade čistá.
Někdo s autem jezdí, jinej ho blejská ;) Já si myslím, že daleko horší na tom autíčku je to, jak mu sedí ten zadek, jak tady poznamenali ostatní rejpalové :D

Asi otazka citu, pohledu a nazoru. Podle me se barevne u moji sede tlucou uz jen plastove dily se zbytkem lakovane casti automobilu. A dost me to stve. Ale mohou byt i lide, kteri v te hre odstinu najdou jiste zalibeni a klidne si daji další odstin sede na disky.
Uznávám, že někomu může vadit i víc odstínů "jedné" barvy. I v tom musí být samozřejmě nějaká "logika", aby to mohlo vypadat jako sladěný celek, než jako flekatá kráva ;) Já jen tvrdím, že se to nemůže barevně tlouct. A to kombo co má Honzar, mám prakticky stejné na MX3 od 2013 - disky jsem si nechal záměrně lakovat na barvu ze vzorníku - měl jsem jasnou představu o kolik to má být kontrastně posunuté od stříbrné karoserie.

IMG_0779.jpg
 
Back
Top