• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika MZD Connect nově s Android Auto a Apple CarPlay

Velky spatny. Dam ve Waze vyhledat, ono to sice tu adresu najde, ale uz k ni nenajde vubec trasu. Musim telefon odpojit, nahodit waze, najit cil a dat navigovat, pak znovu pripojit telefon k autu a naviguje to.

V puvodnim aute (Ford) AA fungovalo lepe, ikdyz tam byly taky dost velky mouchy. Tam to bylo alespon z 50% uspesny, tj vyhledat adresu v pohode, ale spustit k ni navigaci zafungovalo tak ze 2x to naslo a pak zase 2x nenaslo.

Dale mi vubec v Mazde nefunguje vyhledavani napr benzinek, proste to nenajde nic.
Tohle IMHO vůbec nesouvisí s Android auto v Mazdě, ale s tím jak ve Wazu poslední dobou sekají bugy jeden za druhým.
 
Mám TomTom za 12 Eur/ rok a funguje spolahlivo vo všetkých funkciách spolahlivo cez Apple Car Play. Niekedy používam aj Mazda navi ale namá tak aktuálne radary.
 
Radary ? Funkcionalita, ktera je absolutne minoritni 🫣. Staci jezdit podle predpisu a nemusim se bat nejakeho radaru. Naprosto jednoduche. Jezdim uz hoooodne let a nikdy jsem nedostal pokutu.
Ceho vsak opravdu hodne vyuzivam v navigaci (waze) jsou ruzne prekazky, odstavena vozidla, prace na silnici apod. Tohle je ficura k nezaplaceni. To take ma zminovany TomTom ?
 
Radary ? Funkcionalita, ktera je absolutne minoritni 🫣. Staci jezdit podle predpisu a nemusim se bat nejakeho radaru.
Upozornění na radary je podstatná funkce od doby, kdy si obce začaly vylepšovat rozpočet. A jestli jsi jim nikdy nespadl do pasti, tak jsi hodně minoritní řidič. My co takové štěstí nemáme se radši necháme varovat.
Naopak odstavené auto vidím, tam varování nepotřebuji.
 
Velky spatny. Dam ve Waze vyhledat, ono to sice tu adresu najde, ale uz k ni nenajde vubec trasu. Musim telefon odpojit, nahodit waze, najit cil a dat navigovat, pak znovu pripojit telefon k autu a naviguje to.

V puvodnim aute (Ford) AA fungovalo lepe, ikdyz tam byly taky dost velky mouchy. Tam to bylo alespon z 50% uspesny, tj vyhledat adresu v pohode, ale spustit k ni navigaci zafungovalo tak ze 2x to naslo a pak zase 2x nenaslo.

Dale mi vubec v Mazde nefunguje vyhledavani napr benzinek, proste to nenajde nic.

Me too.
Myslel jsem so, že mám nějaké bezpečnostní blbé nastavení ve Waze jako NepsatPřiJízdě, ale koukám že to mají i ostatní.
Zatím to řeším tak, že pokud znám plánované cíly, spustím si je všechny před cestou, a vypnu. Protože při vyhledávání
v Historii mi to pak během jízdy najde trasu hned.
 
Back
Top