• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Opět klasické podzimní téma a to denní svícení při mlze. Včera i dnes cestou do práce, minimálně půlka aut jen na denních, pár lidí mlhovky a včera i jeden nesvítil vůbec. Nejlepší je to dodělávané denní led kde svítí 5 cm proužek, který je vidět tak na 5 m. A najdou se magoři, kteří i v té mlze předjíždějí, nevidí vůbec před sebe a spolehají, že jim někdo uhne. Tohle by měli policajti hlídat a ne pokutovat, např. když není člověk připoután. Tím ohrožuje jen sebe, ale tihle nesvítící magoři ohrožují všechny ostatní.
 
Opět klasické podzimní téma a to denní svícení při mlze. Včera i dnes cestou do práce, minimálně půlka aut jen na denních, pár lidí mlhovky a včera i jeden nesvítil vůbec. Nejlepší je to dodělávané denní led kde svítí 5 cm proužek, který je vidět tak na 5 m. A najdou se magoři, kteří i v té mlze předjíždějí, nevidí vůbec před sebe a spolehají, že jim někdo uhne. Tohle by měli policajti hlídat a ne pokutovat, např. když není člověk připoután. Tím ohrožuje jen sebe, ale tihle nesvítící magoři ohrožují všechny ostatní.
Klasický podzim.A je to každy rok stejné.A za nějaký čas přibudou ještě tankisté,to jsou ti co na zmrzlém autě udělají jenom dva průzory.S tankem jsem jezdil a fakt je z toho ho..o vidět.Nechápu jak tak můžou jezdit.?
 
Ten pruzor taky nechápu, mě sere i při dešti pár kapek na okně. Že těch pár ušetřených vteřin resp minuta stojí lidem za to že vidí z auta hovno.
Ti co svítí denním svícením o tom ani neví, většinou mají polohu na auto a myslí si že auto pozná mlhu a samo si to přepne.
 
Minulý týden jsem volal policii jako svědek, kdy jeden milý pán na BMW X5 kompletně na parkovišti sundal celej bok podélně zaparkované oktávce. Byl to pěknej rachot a pán si normálně odjel, jako by se nic nestalo :skull:
Tak jsem si řekl, že budu mít aspoň dobrou karmu, poškozený bude rád. A když se něco podobného někdy zase stane mně, třeba si toho taky někdo všimne a poznačí RZ.

Za 5 dní jsem na svým autě (na jiným místě, kdy milion kilometrů od auta nestojí jediné auto) našel tohle a samozřejmě nikdo nic :D
20221126_122702.jpg

Poškrábanej lak a důlky ve dveřích velikosti kráteru až ani neřeším, ale tohle je prostě totální bezohlednost.
Hra "najdi si svůj lak na modrém autě" právě začíná :p
 
Minulý týden jsem volal policii jako svědek, kdy jeden milý pán na BMW X5 kompletně na parkovišti sundal celej bok podélně zaparkované oktávce. Byl to pěknej rachot a pán si normálně odjel, jako by se nic nestalo :skull:
Tak jsem si řekl, že budu mít aspoň dobrou karmu, poškozený bude rád. A když se něco podobného někdy zase stane mně, třeba si toho taky někdo všimne a poznačí RZ.

Za 5 dní jsem na svým autě (na jiným místě, kdy milion kilometrů od auta nestojí jediné auto) našel tohle a samozřejmě nikdo nic :D
Zobrazit přílohu 43459

Poškrábanej lak a důlky ve dveřích velikosti kráteru až ani neřeším, ale tohle je prostě totální bezohlednost.
Hra "najdi si svůj lak na modrém autě" právě začíná :p
Lidi jsou svině! Každý auto jako kráva a pak s tím nejsou schopni zaparkovat.?Tak držím palce, ať to dobře dopadne.?Karmu máš dobrou,ale jak se říká, každý dobrý skutek je potrestán.?
 
Lidi jsou svině! Každý auto jako kráva a pak s tím nejsou schopni zaparkovat.?Tak držím palce, ať to dobře dopadne.?Karmu máš dobrou,ale jak se říká, každý dobrý skutek je potrestán.?
Asi tak, każdej dneska setri, zatopi si aż v aute kterym musi jet. Videl jsem pana vcera rano jak v tom mrazu mel vyškrabalo na prednim skle tankový průzor.
Nechápu takové lidi, kteri nepremysli a jejich bezohlednost k druhým je drzost.
 
Taky jsem jednou viděl auto, jak se u obchoďáku snažilo zaparkovat, nadrbal tam stojícího Touarega a pak to vzdal a odjel. Mě se ten řidič hned nezdál, protože jsem jel za ním tam a už cestou přejížděl obrubníky atd.

Majitel toto Touarega byl pán od nás z baráku. Dal jsem mu na sebe kontakt a hned obratem doma kouknul na kameru na SPZ a pak mu ještě posílal záznam.
Prý tam strávil v PČR několik hodin. Pro majitele auta si dojeli domů. Starý pán totálně nadranej. Prej mui ten den umřela manželka, tak si zjevně dal něco silnějšího. Jako je to smutný, ale to ho neomlouvá žejo.

Jinak mě se jednou stalo ráno u školy, že než jsem odvedl kluka k vchodu a vrátil se zpátky, tak jsem měl poškrábanej levej blatník/světlomet a nikde nikdo samozřejmě. Pak mě napadlo, že tam nikdo jen tak nejezdí a že to musí být taky někdo kdo vezl dítě do školy, tak jsem si tam hned prošel ulice okolo a hledal auto s poškrábaným pravým bokem a našel sem si ho. Za chvíli se pán vrátil k autu a dušoval se, že se tam chtěl vrátit.
 
Tak včera byla manželka večer cvičit a někdo (úchyl) jí prořízl nožem pneumatiku u CX30. Kousek ještě popojela z místa činu a nějaké auto jelo za ní. Když pobíhala okolo auta , naštěstí ještě v centru města, tak to auto stálo opodál s nastartovaným motorem a tam ??????............ Vše nahlášeno na polici a bude to za 5000,- dvě nové pneumatiky!
Pochybuji, že ho najdou............. šmejda!
 
Tak včera byla manželka večer cvičit a někdo (úchyl) jí prořízl nožem pneumatiku u CX30. Kousek ještě popojela z místa činu a nějaké auto jelo za ní. Když pobíhala okolo auta , naštěstí ještě v centru města, tak to auto stálo opodál s nastartovaným motorem a tam ??????............ Vše nahlášeno na polici a bude to za 5000,- dvě nové pneumatiky!
Pochybuji, že ho najdou............. šmejda!
Žena je hezká?
 
Tady prece nejde o vzhled, ale o uz trapnou klasiku, jak vycorovat auto, kdyz bude osadka zamestnana vymenou kola. Stat se to mne, tak se skytym teleskopem to s tema smejdama zahraju az do jejich horkeho konce...
 
Tady prece nejde o vzhled, ale o uz trapnou klasiku, jak vycorovat auto, kdyz bude osadka zamestnana vymenou kola.
Určitě... skutečně opatrně, nějak toho přibývá, a to se krize teprve rozjíždí :rolleyes:
 
s tim kolik aut uz v dnesni dobe nema rezervu to nedava uplne smysl...:no_mouth:
 
s tim kolik aut uz v dnesni dobe nema rezervu to nedava uplne smysl...:no_mouth:
Ano rezervu to nemá, přivezl jsem si rovnou letní kolo, horší je, že 1/2 města víc o deviantovi včetně policie a nic se neděje, prý jsou to jen přestupky ....
Asi mu to všechno sčítají, i když beze svědků to jde do ztracena. Ještě budou prověřovat kamerové záznamy. Moc bych na to nesázel, osoba v černém s čepicí na hlavě, to nic nedokazuje??????
Život jde dát a mlýny melou.........:heart::broken_heart::bomb::imp::skull:
 
No s tím sčítáním je to složitější, to by se k tomu asi musel při chycení doznat. Jinak nic. Důkazy nemají.
Ale taky mě nejdřív napadlo, že to souvisí s atraktivitou tvé manželky :D
Ale je to spíš jako nákup zlata od tmavších spoluobčanů, kterým zrovna v jejich sedmičkovém BMW došel benzín :)
 
Dnes fakt hustá hmla, akú som už dávno nevidel, viditeľnosť tak 50m (neboli vidieť ani 2 patníky vedľa cesty za sebou), autá oproti sa zjavovali úplne na poslednú chvíľu aj keď mali hmlovky.. ale aj tak sa občas našlo auto, ktoré svietilo len prednými dennými - nechápem

Na fotke je dodávka, ktorá svietila aspoň stretávacími.

1670179585060.png
 
Ach jo. Teď v těch minusech mi zase zamrza spodní část předního skla zevnitř. Přitom mnohem starší auta v rodině co stojí vedle mě nic nemají.
Fakt už nechápu co je špatně.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Daj to pod predné okno na pár dní, potom "zregeneruj" v mikrovlnke a daj zase naspäť
 
Ach jo. Teď v těch minusech mi zase zamrza spodní část předního skla zevnitř. Přitom mnohem starší auta v rodině co stojí vedle mě nic nemají.
Fakt už nechápu co je špatně.

Samsung S22 256GB Tapatalk
Taky jsem dnes po práci překvapeně sedl do auta a zamrznuté přední sklo... :D Pravda, že jsem teď v tom počasí jezdil krátké trasy, takže člověk pořád nasedá/vysedá, takže ty koberečky mohly být nasáklé. Je čas objednat gumové a hodit do auta nějaké vysoušeče :)

Daj to pod predné okno na pár dní, potom "zregeneruj" v mikrovlnke a daj zase naspäť
Co tak čtu ty recenze, tak žádná chvála... :)
 
150g? no nevim...cinan ma za stejnou cenu 400g a na stary focus to stejne bylo malo....
ale pry funguje i obycejna ryze :)
 
Back
Top