• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Paní řidička nemusí být naštvaná. Od teď může slavit narozeniny dvakrát ročně?
 
No měla velký štěstí, prý jí z vozu vytáhl kolemjdoucí chlápek. ? V jejích 70 letech by to sama měla hodně těžký.....
 
Prezutie penumatík za 1100 a ešte s povzdychom "vy nemáte dvoje disky?"... nie, nemám (zatiaľ), keď budem mať, ušetrím 1100kč ;)
 
Diesel táborák.?Pamatuju, když v UH.Brodě hořela skládka starých pneu,to bylo počouděníčko.Hasili to čtyři dny.
Jojo, Dieselwurst je fakt fajnová záležitost. Na chatě jsem taky jednou takhle opejkal špekáčky, když místní SDH s velkou slávou zapálili vatru a potom co na mě u konce z popela vykoukla ohořelá guma značky Mitas zřejmě z místního JZD, tak to ten šmak v žaludku dostal úplně novou úroveň.
 
Dneska zrovna ČKP. Se někdy nedivím těm lidem, kteří vezmou do ruky zbraň a jdou to někam vykropit. Hned jak jsem viděl tu obálku, začalo mi divně cukat víčko. A jen co jsem to otevřel a uviděl první řádku textu, vypadal už jsem jako Hulk, kterej je v maximálním módu nasranosti a chystá se rozmlátit pěstma Empire State Building.
 
Měnil jsem pojišťovnu a vlivem nedopatření v komunikaci s člověkem, který mi zařizoval povinné u nové pojišťovny, vznikla mezera mezi oběma pojistkami. Za necelý jeden měsíc si řekli o "příspěvek" (takhle přesně to nazývají), který se rovná 3/4 nového povinného za celý rok. Chyba vznikla dvojím nedopatřením a navíc auto po celou dobu nejelo a nebylo ani zaparkované na veřejné komunikaci.

Nejlepší na celé věci je, že to nabonzovaly obě "mé" pojišťovny, jejichž jsem, resp. byl, štědrým sponzorem, a které za mě nemusely zaplatit nikdy ani desetník. Obě jsou totiž členy této neuvěřitelné organizace. Dneska už nejsem tak nasranej, ale na blití je mi z toho furt.

Musím tedy dodat, že z nové pojišťovny byla alespoň projevena snaha to zmírnit. Jak to dopadne zatím nevím. Vlastně mi je těch (dneska už se dá říct) pár šušňů u zadku, ale ten princip mě sere bytostně.
 
Chápu tě, ale takhle to prostě je, členem "této organizace" jsou nejen ty 2 tvoje, ale úplně všechny pojišťovny a kromě toho, že vybírají pokuty/poplatky za nepojištěná vozidla, tak mimo jiné z toho garančního fondu (kam jdou tvoje peníze + tam platí povině i pojišťovny) vyplácí škody těm, komu způsobí škodu právě nepojištěné vozidlo. To, kolik si zaplatil je určitě nepříjemné, ale v tvém případě bych se obrátil na toho zprostředkovatele, pokud je to jeho chyba - měl by se k tomu postavit a vyřešit to. Jinak ta cena za každý 1 den nepojištění je určena vyhláškou ministerstva financí - oni s tím nemůžou nic udělat...
p.s.: pojišťovny tě nenabonzovaly :) pojišťovny jsou povinné údaje o platnosti pojištění zadávat do společného registru
 
Nejsou bývalí členové jen výčtem těch zaniklých či těch po akvizicích s někým? :rolleyes:
Co namátkou sám pamatuji, tak Wüstenrot byla koupena AXA a tu pak zase koupila UNIQA pojišťovna. Podobně snad Pojišťovna České spořitelny něco postupovala na Kooperativu a nakonec i Česká pojišťovna je dnes Generali Česká pojišťovna a.s. IPB stačí uvést bez komentáře o_O
V seznamu mi pak "nebožtíci i pozůstalí" sedí (?)
 
přesně jak píšeš @mabu, ty co jsou pod čarou, jsou ty zaniklé/sloučené/prodané pojišťovny...
 
Tak nám začalá sezóna sekání trávy a opět se našel DEBIL, kterému je cizí majetek u prdele a tak naše Troječka vypadala jako bojovník vietkongu.?Tak jsem ji musel odpoledne pěkně vyumývat.?Teď už je zase tak jak má být.?
 
To je ještě cajk. Měli jsme souseda, co měl v křoviňáku ocelový lanko a sekal trávu co mu prolejzala štěrkem před barákem. Pak jsme půl dne vydlabávali šutry z fasády ? Prej si myslel, že to bude dobrej nápad ???
 
To je pak jak z brokovnice,
.Lanko,křoviňák a šutry je vražedná kombinace.. fakt dobrý nápad.??
 
Back
Top