• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Tak letos se trávě fakt daří a roste jak zběsilá. Taky jsem měl problém se sousedkou, která sekla trávu sekačkou před domem asi tak 1/2 metru od auta, ale trávu tam nemá spíš plevel s kamením a pískem. Při prvním sekání jedna díra na dveřích, tak jsem ji šel slušně požádat,jestli by mně řekla až bude sekat že přeparkuju. Nepomohlo, druhý sekání druhá díra, tak jsem po ní vyjel a od té doby seká když nejsem doma. Ještě tu sečou lidi z komunálních služeb města, ale ty už asi někdo seřval, tak dycky jeden se postaví s velkým kartonem k autu a druhej okolo toho auta seká ;)
 
Tak letos se trávě fakt daří a roste jak zběsilá. Taky jsem měl problém se sousedkou, která sekla trávu sekačkou před domem asi tak 1/2 metru od auta, ale trávu tam nemá spíš plevel s kamením a pískem. Při prvním sekání jedna díra na dveřích, tak jsem ji šel slušně požádat,jestli by mně řekla až bude sekat že přeparkuju. Nepomohlo, druhý sekání druhá díra, tak jsem po ní vyjel a od té doby seká když nejsem doma. Ještě tu sečou lidi z komunálních služeb města, ale ty už asi někdo seřval, tak dycky jeden se postaví s velkým kartonem k autu a druhej okolo toho auta seká ;)

Sekačkotýpka už jsme v areálu v práci trochu vycvičili, že seká po příjezdu či odjezdu auta nebo aspoň řekne. Snad v tom bude pokračovat i nadále.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
. Ještě tu sečou lidi z komunálních služeb města, ale ty už asi někdo seřval, tak dycky jeden se postaví s velkým kartonem k autu a druhej okolo toho auta seká
A to je přesně ono inteligentní jedinci vezmou karton a zabrání tomu,aby poškodil cizí věc.Pitomci je to jedno?.Chtěl bych vidět jak by se tvářil,kdyby někomu vyšvihl šutrem okno a ten dotyčný by ho při tom načapal.Adi by se divil kdyby po něm pak chtěl škodu nahradit.Už jsem to psal mockrát,je to prostě v lidech.?
 
Mě třeba dostává, že snad každé auto co jsem měl, tak po čase vylezl obrys airbagu u spolujezdce. Teď si toho všímám i na své M3. Nechápu co je za problém, udělat to tak, aby se tohle nedělo. No schválně, kdo všechno z vás má takhle vidět obrys na své trojce nebo jiném modelu Mazdy?42b50543d7866ea27da322b61f4097ca.jpg

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Já už to na pár trojkach BM BN viděl na YouTube a teda i podstatneji více viditelné. U sebe to téměř nevidím ale ten obrys tam prostě je. Čekal bych že auto z roku 2018 už tímhle trpět nebude

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Mě třeba dostává, že snad každé auto co jsem měl, tak po čase vylezl obrys airbagu u spolujezdce. Teď si toho všímám i na své M3. Nechápu co je za problém, udělat to tak, aby se tohle nedělo. No schválně, kdo všechno z vás má takhle vidět obrys na své trojce nebo jiném modelu Mazdy?Zobrazit přílohu 45976

Samsung S22 256GB Tapatalk
Taky to tam mám
 
Mě třeba dostává, že snad každé auto co jsem měl, tak po čase vylezl obrys airbagu u spolujezdce. Teď si toho všímám i na své M3. Nechápu co je za problém, udělat to tak, aby se tohle nedělo. No schválně, kdo všechno z vás má takhle vidět obrys na své trojce nebo jiném modelu Mazdy?Zobrazit přílohu 45976

Samsung S22 256GB Tapatalk
Měl jsem to stejně na BM 2014 už od nova.
 
Těžko říct. Možná jsem si toho nevšiml nebo to skutečně vylezlo až po letech. Jako na staré Kie to bylo až hrbolate a hodně výrazné. Dost to naštve ale vpodstate si toho člověk nevšimne. Jen by mě zajímalo jestli nějaká trojka nemá ani náznak nebo to mají všechny.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Já mám na šestce to samé, ale všiml jsem si toho až dnes když si sem dal tu fotku.
 
Tak já na své 3 nic takového nepozoruju,alespoň zatím.Možná se to tam ukáže časem.
 
Ale já mám BP.Třeba to má jinak.

IMG20230520195352.jpg
 
Já myslel kolegu @MAN
Na BP to zatím nikdo neřešil. Tam je jiný materiál a jiná palubní deska.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Vypadá to jako obálka skoro
IMG_20230521_101634.jpg
 
Měnil jsem pojišťovnu a vlivem nedopatření v komunikaci s člověkem, který mi zařizoval povinné u nové pojišťovny, vznikla mezera mezi oběma pojistkami. Za necelý jeden měsíc si řekli o "příspěvek" (takhle přesně to nazývají), který se rovná 3/4 nového povinného za celý rok. Chyba vznikla dvojím nedopatřením a navíc auto po celou dobu nejelo a nebylo ani zaparkované na veřejné komunikaci.

Nejlepší na celé věci je, že to nabonzovaly obě "mé" pojišťovny, jejichž jsem, resp. byl, štědrým sponzorem, a které za mě nemusely zaplatit nikdy ani desetník. Obě jsou totiž členy této neuvěřitelné organizace. Dneska už nejsem tak nasranej, ale na blití je mi z toho furt.

Musím tedy dodat, že z nové pojišťovny byla alespoň projevena snaha to zmírnit. Jak to dopadne zatím nevím. Vlastně mi je těch (dneska už se dá říct) pár šušňů u zadku, ale ten princip mě sere bytostně.
Tak jen dodám stručné info, jak to dopadlo. Moje současná pojišťovna (Allianz) mi nakonec nabídla, že mi uhradí polovinu toho "příspěvku", což považuji za velmi slušné a děkuju jim za to. Jen abyste věděli, že je možné se nějak domluvit, když v tom hraje roli i nějaké nedorozumění a druhá strana to uzná.
Hezký pondělí všem.
 
Back
Top