• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Jednou mi naštvali v Penny na Kladně, kde prodávali totálně plesnivej česnek zabalenej v bílé síťce po 3kusech, takže to každý zjistil až doma. Poslal jsem fotky na ČOIku a ti to předali na SZPI v Praze 5.
Ten česnek byl údajně od českých farmářů ? tak díky kluci, ale příště vemu radši španělskej.....
Neni lepsi to jit vratit do te prodejny nez psat na COI?
Pokud to zakaznik ma sanci zjistit az doma, tak jak to mohou zjistit na prodejne? Vraceni na prodejnu, by tak mohlo pomoct stazeni, mozna taky ne?‍♂️
A plisen muze byt jak na ceskym tak i spanelskym

Ze i presto jak nase j-elity vykrikuji, jak strasne patrime na zapad, ale pro ty od Ase na zapad jsme a vzdy budeme dobytek z vychodu, jsem si asi zvykl, ale co je moc, to je příliš. A zrovna v tomhle retezci se s takovymi vyjevy, i kdyz v mensim meritku, setkavam pravidelně.
Tohle je o lidech..tady je kazdej chytrej a na svou praci sere. Nez aby stim neco udelal, tak to necha prebrat lidi a pak to jen vyhodi. Plus na to nejspis sere i sef…
 
Neni lepsi to jit vratit do te prodejny nez psat na COI?
Pokud to zakaznik ma sanci zjistit az doma, tak jak to mohou zjistit na prodejne? Vraceni na prodejnu, by tak mohlo pomoct stazeni, mozna taky ne?‍♂️
A plisen muze byt jak na ceskym tak i spanelskym
Kdo dobře vidí, tak tou síťkou ten černej česnek prosvítá, nebo pohmatem poznáš, že je měkčí. Nám ho koupila matka, takže je mi jasný, že důchodci to zjistí až doma. Ale to mají kontrolovat prodavačky, ne zákazník a běhat tam s tím zpátky je ztráta času, kór když to zjistíš až druhý den, kdy to bude už vyprodané. ČOIka prý tohle neřeší, poslali to na SZPI.
 
Zapnu radio“ I want it all", zapnu televizi "I want it all", zapnu youtube "I want it all", zas.anej Kaufland vsude se svoji vymejvarnou mozku. Nevim, ceho chteli docilit, kdyz tam vesmes nakupuji jen duchny. Uz to nenavidim vic, nez toho zelenyho blba.
 
Nesuďte co nemusíte. Je to práce pro Bohy, protože bejt opravdu objektivní je prakticky nemožný. A to i ve chvíli, kdy je naprosto jasný, kdo je arcizmrd a krvavejch loupěžníků král...
 
Chlapy jsme tu pro naše skvělá auta,nenechte se rozeštvat politikou.Tato šarvátka jednou skončí a všichni se pak budou kamarádit,jako by nic nebylo.Jde jen o moc a peníze na lidech nikomu nezáleží a nezáleželo.

Odesláno pomocí Tapatalk.
Chlapi teda... ale jinak pravdu díš ;)
 
Tim, ze na forum, kde se bezne komunikuje v CJ, napisu neco v AJ, ackoliv je mym rodnym jazykem CJ, davam najevo, kolikrat jsem clovekem? Aha :joy:
 
Já to vidím jinak. Tím, že použiju hlášku v jejím původním znění, dávám najevo předpoklad, že mám kolem sebe inteligentní jedince, kterým by bylo hloupostí to překládat. Věřím, že tady je drtivá většina lidí natolik inteligentní, že byl ten Michallův předpoklad správný.
それでは、良い午後をお過ごしください 🔰
 
V puvodnim zneni? Puvodni zneni je "a je to tady zase". Takze pri tvem vykladu budu predpokladat, ze inteligentni clovek umi cinsky (a ostatni si to hodi do prekladace) a tak zde budu psat cinsky? Mam pocit, ze by se to tu melo prejmenovat na Jedlickuv ustav.
 
A ty budeš jeho šéf.🤣Vykašli se na to,nesmíš se v tom tak šťourat,jinak ti z toho hrábne doopravdy.Vždyť o nic nejde a život je krátký na to,aby jsi se zabýval kravinama.😁Užívej léta.👍
 
Back
Top