• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Bohužel v našem národě je lidí, které vnitřně uspokojí ničení cizích věcí spousta :( mám na autě taky dva podpisy od klíčů těchto duševních mrzáčků :(
 
Uf, pro některé jedince by měly být zavedeny fyzické tresty. :mad:
..., třeba pro masochisty, že? :D:p
@Millhauzz , jestli ty ses náhodou někomu nesvěřil, že se chystáš opravit pár šrámů na laku..., zřejmě ti chtěl tvé rozhodnutí dotyčný "dobrák" posichrovat, aby sis to náhodou nerozmyslel.
 
..., třeba pro masochisty, že? :D:p
@Millhauzz , jestli ty ses náhodou někomu nesvěřil, že se chystáš opravit pár šrámů na laku..., zřejmě ti chtěl tvé rozhodnutí dotyčný "dobrák" posichrovat, aby sis to náhodou nerozmyslel.

No, nevím jestli by masochistu uspokojila zlomená ruka... :D
 
Nevím, jestli zrovna tohle má autorizák zapotřbí. Tam jsou drazí dost a zahojí se vždy. Nejhorší jsou takové ty vesnické pneuservisy co 800m před a za rozhazují po silnici vruty a hřebíky, když není přezouvací sezóna.
 
To si tak zaparkuju vedle "brášky" a koukám že majitel má překvápko na střeše..06551810897b4904a1122c6d1dd57ca8.jpg2e08bef3fac225ac6e7ebe83735c67d2.jpg

Odesláno z mého telephounu pomocí Tapatalk
 
V průběhu měsíce jsem párkrát psal mail do mazda gentleman ohledně levé zpátečky na GH (UK verze) - bez reakce. Zkoušel jsem i párkrát volat v pracovní hodiny a nikdo mě to nebere. Zajímá mě jestli je to běžnej stav a nebo jen nějáká averze vůči mé osobě :D :D
 
Martin to IMO balí a mění působiště, nebo jestli už to dokonce nezabalil.
 
Jo tak, protože podle hodnocení na FB reaguje na ostatní ihned i v poslední době, inzeráty na netu jsou taky aktuální a na webových stránkách se taky nic takovýho nepsalo. Je v čr ještě někdo takovej kdo by mohl mít levou zpátečku na GH lift , nebo už jedině ebay ?
 
Co to je s těmi cenami benzinu? Minulý pátek jsem bral vervu za něco málo přes 33 korun a dneska koukám a už je zase přes 36 korun...:mad:
 
Jo tak, protože podle hodnocení na FB reaguje na ostatní ihned i v poslední době, inzeráty na netu jsou taky aktuální a na webových stránkách se taky nic takovýho nepsalo. Je v čr ještě někdo takovej kdo by mohl mít levou zpátečku na GH lift , nebo už jedině ebay ?
Tady budou mít stoprocentně. http://www.belvitacars.cz/
 
Nemají tam sporta s chromovýma svetlama, bohužel
 
Oni ty Mazdy z Anglie vozí hodně dlouho,určitě bych tam zavolal,zda nemají na skladě.Kdysi jsem tu Mazdu GH GTA tam viděl.
 
Dneska jsem zjistil že mi někdo odřel na parkovišti auto... Fakt paráda
Takže první větší šrám na laku...:mad::mad:
 
Back
Top