• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Pardon, samozřejmě se nejednalo o Mazdičku, ale o C4 Grand Picasso, které máme jako rodinný vůz.
 
O aké pripoistenie sa jedná? Na toto nestačí bežné havaríjne? Alebo je to len "lepšie" havarijne?

Čím ďalej viac začínam uvažovať o tom, ako do kufra nainštalovať dojazdovú rezervu..
 
AutoCare je super a za hranice bez této služby nevyrážím :pompous:
 
Aha, už som si všimol ten odkaz v tom príspevku :angelic: takže vlastne sa jedná o dosť lepšiu asistenčnú službu v zahraničí. No za tých 1800kč ročne by som to aj zvážil (pri tej rakete čo platím za havaríjne sa to stratí) ak je to tak dobré, ako popisujete..
 
Ako je na tom asistencna sluzba priamo od Mazdy? Koli zaruke (ale asi buden aj neskor) chodim na servisne prehliadky do Mazdy a jeden z benefitov by mali byt asistencne sluzby v Europe.
 
tak dneska ráno jsem při cestě do práce nedostal šanci, skok přímo pod auto :(. Mazda už je v Car Star a mě nezbývá než čekat a doufat, že to dají dobře dohromady .
To teda dost naštve https://www.mazdaklan.cz/threads/vladas75-mazda-cx-3.843/page-4#post-69984
samozřejmě až teď jsem pořádně zjistil co v pojistce mám a co ne. Odtah jen do 35 km, takže jsem si 2200 kč doplatil , aby mi to odtahly do Car Star a náhradní vůz jen na 24 hod. Takže budu muset pojistku upravit, abych se těmto komplikacím příště vyhnul ( snad žádné příště nebude )


 
Poslední úprava:
Ja teda nevim, ale v moji rocni pojistce na predchozi nebo budouci Mazdu 6 jsem mel i v cene pov+hav se vsema rizikama kolem 20 litru rocne dost podobnou asistenci, jen s mensim financnim rozsahem.

Ten extra velky rozsah si ale myslim v praxi k nicemu moc neni, protoze pokud vim, temer vsude v Evrope stoji odtah podobne, do par desitek korun km za kilometr nad zakladni limit v cene nalozeni, a k tomu jsou ruzny fixni sazby, ktery jsou ale ("jen") max ve stovkach eur. Cekani odtahovky pres vikend napriklad na servis v pondeli stoji drobne. Tzn. nad 1000 eur se stejne clovek snad skoro nemuze dostat, pokud ho netahnou rychlou zasahovou asistenci 150 km nekam napric horama, daleko realnejsi jsou v praxi ceny treba v rozmezi 200 - 500 eur (staci se podivat do ceniku ruznejch asistenci v ruznejch zemich), coz pokryva vetsina asistenci, ktery nabizeji pojistovny bezne za par stovek rocne. No a nekolikadenni ubytovani posadky a podobny veci v tom taky vetsinou byvaji, aspon na par dnu; stejne by se asi clovek chtel preci bud hned vratit, nebo dopravit nahradne na cil cesty, a cekam tam, ne?

No a "repatriace", jak tomu rikaji, tzn. odtah vozidla zpet do CR dalkovou prepravou treba z jihu Italie v pripade velky nehody (z havarijniho je vyzadovana oprava v miste registrace vozidla) uz budou nizke desitky tisic Kc, jenze pak se nemusi platit zas ten drahy "mistni" odtah a dlouhe ubytovani, a je otazka, kolik z nas jezdi tak daleko a tak casto, aby vazne melo nejake realne riziko takove udalosti.
 
Na video jsem nekoukal (jsem zviratkomil,vim ze za to nemuzes;)) ,ale prave proto jezdim hodne pod povolenou rychlosti když projizdim lesy. Za tech mojich odrizenych 20 let jsem prejel jednu mys prebihajici přes pole a jednu kunu (nebo co to bylo) na dalnici. Doufam ze na kocku(vidim často placku na ceste) nebo psa nikdy nedojde...
 
Jak rikam nekoukal jsem na video, takze nevim….Jen vidim ten les okolo ;)
 
tak dneska ráno jsem při cestě do práce nedostal šanci, skok přímo pod auto :(. Mazda už je v Car Star a mě nezbývá než čekat a doufat, že to dají dobře dohromady .
To teda dost naštve https://www.mazdaklan.cz/threads/vladas75-mazda-cx-3.843/page-4#post-69984
samozřejmě až teď jsem pořádně zjistil co v pojistce mám a co ne. Odtah jen do 35 km, takže jsem si 2200 kč doplatil , aby mi to odtahly do Car Star a náhradní vůz jen na 24 hod. Takže budu muset pojistku upravit, abych se těmto komplikacím příště vyhnul ( snad žádné příště nebude )


Tak to mě mrzí.
Dle záběrů jsi srpnu odstřelil až do Hirošimy ???
 
Tak to mě mrzí.
Dle záběrů jsi srpnu odstřelil až do Hirošimy ??
to jo, ještě že nešla přes haupnu a čelní sklo, koncem srpna ( snad to vyjde ) se k tobě chystám, tak to alespoň zkoukneš zkušeným okem jak to daly dohromady
 
Tam zamrzí ty dveře, ale jinak co jsem koukal na foto se jedná o "spotřební díly", takže by to nemělo být na opravu nic závažnýho;)
 
Tam zamrzí ty dveře, ale jinak co jsem koukal na foto se jedná o "spotřební díly", takže by to nemělo být na opravu nic závažnýho;)
jo dveře,alespoň budou nový:D největší problém prý asi bude s tím, že jsou tam potrhané nějaké el.svazky a ty skladem nebývají, jinak říkaly to co ty, že to ostatní je spotřebák i když u dvouleté M3 prý čekaly na přední nárazník pár týdnů ( asi bylo víc havárek )
 
Jak rikam nekoukal jsem na video, takze nevim….Jen vidim ten les okolo ;)
Tak to video odporúčam pozrieť, srnu tam vidno asi 0.2s a aj po zastavení je to len hnedá šmuha.. Toto by nedobrzdil ani keby šiel 20..
 
Back
Top