• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

To je teda @vladas75 nadělení :( , já předloni trefil jelena, ale fakt mega kus,nedal mi vůbec šanci zastavit :(, bohudík jsem jel jen manželčinou felicitou:D, no škoda 12000(kapota,světlo,přední blatník -jelen škoda sto litrů), s Majdou bych to fuckt zažít nechtěl :(. Snad to brzo dají do kupy .
 
Konečně jsem se vrhnul na vytlumení předních podběhů. Samozřejmě ve chvíli, kdy jsem měl nadkolí vyndané a dodělával jsem poslední kousky tak přišla bouřka. Takže teď sedím doma a doufám, že se mi nějaký nenechavec nebude šťourat v autě, protože je to na sídlišti a bez nadkolí je za kolem slušná díra.
 
@stativ a ty si myslíš, že by si to nadkolí neoddělal, když by se tam chtěl šťourat? :D
 
@xPet kdyby to někdo plánoval, tak určitě. Ale tohle může nalákat i někoho, kdo to původně neplánoval: „Podívej, tady u toho auta jsou vidět za kolem kablíky, co kdybych jich zkusil pár vytahat…“

A samozřejmě dnes se naštvání opakovalo. Nadkolí jsem vrátil, vyndal jsem druhé a když jsem vylezl z koupelny s krásně čistým nadkolím připraveným na lepení gladenu tak venku zase pršelo. Tenhle víkend si ze mě počasí dělá šprťouchlata.
 
Tak tu mám taky něco do sbírky. Srna v dubnu a divoké sele v červenci...
 
Tak česká pošta se zase předvedla. Už od pondělka čekám na ty svody co mi měli proclít a ve sledování zásilky stále čtu, ze doručení nebylo úspěšné. Tak jim tam píšu co je jako za problém když už je to od čtvrtka proclené a odeslané a odpověď mi přišla ze se omlouvají ale ze to poslali jinam...:rolleyes:
 
@eko1980 nepřekvapuje mě to. Jednou jsem se rozhodl poslat balíček z Havířova do Ostravy (pro neznalé vzdálenost asi 30km), připlatil za express, ať to tam jakože na druhý den je. Druhý den koukám a balíček v Brně, wtf? Třetí den - stále Brno. Čtvrtý den - Ostrava. Pátý den - doručeno. Pojem express každý chápeme jinak a proč byl v Brně mi nikdo nebyl schopný vysvětlit.
 
Včera mě vytočil řidič ve fabii co jel mimo obec max 60 a ve městě na to šlápl a projel kruhâčem cca stovkou. Nesnâším takové *****
 
Podzim je tady tak je potřeba něco udělat pro naše milé návštěvníky.

IMG_20191019_072858.jpg
 
@eko1980 nepřekvapuje mě to. Jednou jsem se rozhodl poslat balíček z Havířova do Ostravy (pro neznalé vzdálenost asi 30km), připlatil za express, ať to tam jakože na druhý den je. Druhý den koukám a balíček v Brně, wtf? Třetí den - stále Brno. Čtvrtý den - Ostrava. Pátý den - doručeno. Pojem express každý chápeme jinak a proč byl v Brně mi nikdo nebyl schopný vysvětlit.

Chvíľu som brigádoval v DPD a ono v noci si popliesť skratky miest sa občas nevyplatí (výmena balíkov každý na iný koniec republiky :) )
Ale aby som ťa ukľudnil, obvykle sa na to prišlo pri sťahovaní dát z čítačiek, takže síce balík išiel inam, ale ja som bol bez výplaty :banghead:
 
Tak dneska si takhle zaparkuju v Dejvicich na celej den, jdu do prace a po navratu k autu zjistim, ze mi nejakej dobrak hezky trefil predni blatnik (na kterym sotva poradne zaschnul lak po oprave skrabance od vandala) a proste si odjel...:mad: Asi mam proklety auto :(20191107_182817.jpg
 
To snad ne.. Zkus kamery v podzemkách, jestli nebude dotyčný na záznamu ;)
 
Tak dneska si takhle zaparkuju v Dejvicich na celej den, jdu do prace a po navratu k autu zjistim, ze mi nejakej dobrak hezky trefil predni blatnik (na kterym sotva poradne zaschnul lak po oprave skrabance od vandala) a proste si odjel...:mad: Asi mam proklety auto :(
A nebo parkuješ furt na stejným místě, a to první byla jen výstraha.
 
To snad ne.. Zkus kamery v podzemkách, jestli nebude dotyčný na záznamu ;)
Bohužel to bylo na ulici, normálně na parkovacích místech, uvidím, co zjistí policajti, ale myslím, že žádná kamera, co by tam viděla, není :(
A jinak @xPet - vandal si na laku pohrál mimo Prahu, takže souvislost asi vyloučena. Každopádně se mi líbí tvoje konspirační uvažování :)
 
Tak dnes na mňa pár krát preblikla aladínová lampa na voľnobežných otáčkach pri dobrzdení v križovatke :mad:.
Pred dvomi týždňami vymenené olejové čerpadlo, motor prepláchnutý najazdených 300km takže olej tam je :banghead:.
To auto je fakt prekliate. Dňa týždne jazdí aby bolo 3 v servise:banghead::banghead::banghead:
 
Čerpadlo som myslel ako jeden z dôvodov straty tlaku. S mierkou mám problém od kúpy, tú hladinu tam nevidím nikdy ani po čerstvej výmene, preto hľadám spôsob ako to zmeniť...
Ešte pozriem zajtra keď sa uleží. Resp máš tip okrem vypustenie ako si to overiť?

V servise mi do toho naliali 5W40 - tvoj názor?
 
Každopádně se mi líbí tvoje konspirační uvažování :)
Tak, žádné detaily jsi k tomu neuvedl. Ale jinak obecně ta pravděpodobnost je tu více než slušná.
To máš jako třeba s vraždama a násilím. Hodně je toho v rodině. A pak jen vidíš v reportáži říkat sousedku: "On to byl takový milý a velice slušný chlapec, vůbec nechápu proč to svojí babičce / mamince / ... udělal."
Osobně jsem znal jednoho "vandala". Ptal jsem se ho, proč skákal po tom cizím autě, rozbil mu světla a ukopal zrcátka. Odpověděl mi:
"Víš, já jsem šel takhle jednou z hospody(nametenej) a na ulici stálo auto co vypadalo jako to od současného přítele mé bejvalky. A hrozně se za to stydím. S majitelem jsem domluvený na splácení škody."
Takže jsou různé souvislosti proč se co a jak děje. A to, že jsi byl v nesprávný čas na nesprávném místě je zcela běžné.
 
Nebo prostě někdo řídil jako kok.. a než aby dal lístek za okno tak prostě odjel.
 
Back
Top