• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Tak u nás taky Black Friday Naštěstí jsme byli poslední článek bouračky a manželka stála na brzdě:(
btw. chtěl jsem to nahlásit na pojišťovnu vyníka, ale ten to zatím neohlásil, jak se zachovat když to nenahlásí a nezdělí mi číslo pojistné události?
Mám papír od PČR kde je viník označena zaplatil pokutu.
 
@Macyn Hlavně hned zavolat své pojišťovně, ona si to buď vyřídí s druhou pojišťovnou nebo poradí, co dělat.
 
JJ to už jsem udělal, nechapu proč ta pí. na hotline o víkendu tvrdila, že to musí nejdříve viník, asi se jí holt nechtělo, vše je na dobré cestě čekám na vyjádření likvidátora, kdy to mám přistavit do Autoefekt Zlín.
 
a nebo jeste je moznost ze ke starsim vozum budes mit sveho komisare doma :D ktery bude s tebou jezdit a kontrolovat jestli ti tve auto moc nezere :)
 
TVL tak to sem první na řadě podl aplikačky za poslednich 10k km 3562kg CO2 :p
 
Doporučuji následující článek, je to k "eko" tématu výše a dnes mě zrovna tohle opravdu naštvalo:

https://www.idnes.cz/auto/zpravodaj...fiat-citroen-opel.A191218_191234_automoto_fdv

Možná to už někdo z vás četl, velice zajímavý rozhovor s Carlosem Tavaresem (šéf PSA) k tématu emisních limitů v rámci EU. Ten chlapík ví, o čem mluví. Možná je občas drsný, ale vždy na výsost věcný. Není to o popírání nebo bagatelizování problému se stavem životního prostředí (ten tu evidentně je, o tom není sporu), je to o hloupých, nedomyšlených, čistě politicích rozhodnutí bez ohledu na jakékoliv dopady. Opravdu smutný příběh a to nejenom pro nás, fanoušky Mazdy... :mad:
 
Nic protizakonného.
 
Nezodpovědné chování může být horší než protizákonné. Spíše je potřeba zohlednit nebezpečí pro okolí. Pokud někdo svým chováním ohrožuje jen sebe, je to jeho věc, ale ať do toho netahá ostatní!
 
Nevím, jestli to byla chyba pneu, ani nevím, jaké gumy měl Citroen a nevím, jestli to byla chyba Mazdy nebo Citroenu.
Nevím, jestli by zimní pneu pomohly, ani jsem nepsal, že jsou na vině zimní pneu.
Dokonce na suchu jsou stále i kolem bodu mrazu lepší kvalitní letní pneu, ale…
Otázky typu co jsem mohl udělat jinak, abych tomu zabránil, tě mohou pronásledovat celý život. A takovým otázkám se ve svém životě snažím zabránit.
Na kole není přilba pro dospělé povinná, ale to neznamená, že ji nepoužívám. Naopak, zodpovědnost vůči své rodině mi „nařizuje“ přilbu mít na hlavě.
Je to o mém pocitu zodpovědnosti, a jestli si pak jsem schopen říct, jestli jsem udělal maximum pro to, aby se něco nestalo.

Možná se ve svém odhadu situace pletu, přesvědčte mne, argumentujte, rád se přiučím, abych byl schopen takové situaci zabránit.
 
jsou to maličkosti, ale začíná mě to dost štvát. Jak jsem psal po necelých 24 000 km začínají blbnout zrcátka, do toho pár pěkných záseků od kamínků na kapotě ( lak tragicky měkký a poškození možné už asi i zlým pohledem ) a dneska jsem od jednoho auta na úseku cca 300 metrů chytil 2x kamínek na sklo a hned praskliny jako prase z čeho to sklo dělají :mad::mad::mad:. Jsou to maličkosti, ale začíná to ve mě hodně kazit dojem z Mazdy jako celku a jazýček vah zda příště Mazdu se začíná přiklánět spíše k tomu, že asi nee:(

IMG_20191231_174918.jpg IMG_20191231_175657.jpg
 
Back
Top