• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Si takhle dneska jedu po dálnici za Olomoucí a z protisměru přiletěl kámen, tím se hlásím do klubu měničů čelních skel...:mad:
No stejně bylo opískované od kamínků a poškrábané od stěračů....Mrzuté na tom je že nemám pojistku takže to bude "za moje" :rolleyes:
Přivítám každou radu jak to provézt co nejlevněji.:D:D:D2020-03-02_18-59-37_677.jpg
 
Jsem rád že mám za 800/rok pojištěný všechny skla
 
Já to mam bez havarijka a do 10tis bez spoluúčasti
 
Včera po práci přijdu k autu a při rozjezdu si všimnu prasklého skla v zorném poli řidiče :mad:. Divné je, že tam není vidět důlek od kamene. Jinde poškozené auto není. Jak se tohle vůbec může stát? Pojištění na sklo nemám, tak počítám s cca 20 000 Kč :sob:.IMG_20200401_152246.jpg IMG_20200401_160034.jpg
 
Ja říkám furt že 800 za rok není tak moc a dřív nebo později to využije každej
 
@Luděk76 Nedávno jsem řešil stejný problém a nakonec se mě to podařilo za 7000,-Kč i s prací.:p Tak to třeba nebude taková pálka, samozřejmě origo u Mazdy to bude drahé....
 
To vypadá jak na nějaké pnutí z ohybu kastle či co. Je to pech.
:(
 
IMG_20200404_110134.jpg Zdar, tak včera jsem při mytí auta objevil na předním blatníku cca 15 cm čerstvý škrábanec, naštěstí není moc hluboký, ale nehtem je cítit. Čím nejlépe ošetřit, rozleštit ???
 
Poslední úprava:
Polej to vodou. Když zmizí, mělo by to jít rozleštit leštící pastou. Pokud je ale cítit nehtem, může být už klidně projetej clearcoat a pak už to nerozlestíš. Pak bys to musel střiknout a teprve rozleštit.
 
vy co mate to pripojisteni skla...
jak se to resi na zacatku? Posila se foto skla? A pak pri poskozeni je na to nejaky limit od kdy je spoluucast?
Ja teda vzdy rikal ze to nepotrebuju ale za poslednich 5 let uz me to tak 3x potkalo
 
vy co mate to pripojisteni skla...
jak se to resi na zacatku? Posila se foto skla? A pak pri poskozeni je na to nejaky limit od kdy je spoluucast?
Ja teda vzdy rikal ze to nepotrebuju ale za poslednich 5 let uz me to tak 3x potkalo
Mám připojištění na GHčko na 10000Kč, při poškození jsem to nahlásil pojišťovně, ta mě poslala k odhadci, který si to nafotil a podle nějakých tabulek a cen na netu odhadl škodu a vystavil papír. S tím jsem si dojel do autoskla na opravu, kde mi řekli, že odhad je dost nízko, ale do těch 10tis. by se měli vejít. Podepsal jsem jim plnou moc a že už si to s pojišťovnou dořeší. Nic jsem neplatil, o nic se už nestaral..
 
me to pri pojisteni fotili, bez toho smlouvu nechteli podepsat
 
@Luděk76 treba je v tom místě pod oknem na sloupku rez a jak roste a dost kolísají teploty tak to puklo
 
Včera po práci přijdu k autu a při rozjezdu si všimnu prasklého skla v zorném poli řidiče :mad:. Divné je, že tam není vidět důlek od kamene.
Lokální tepelné pnutí. Např. je zima a někdo v okolí zaparkuje tak, že slunce přes zrcátko přímo osvětlí ten tmavý rámeček na kraji.
 
Už jsem objednaný na výměnu okna. Jsem zvědav, jestli mi k tomu řeknou možnou příčinu. Nové okno si určitě nechám připojistit.
 
Len bacha v takych pripadoch zvacsa poistovna potrebuje dovod prasknutia. Vacsinou to musi byt vonkajsi vplyv. Neakceptuje sa, ze "prasklo", alebo "nasiel som prasknute". Treba povedat, je to od kamienka, niekto mi tam nieco hodil atd.
 
Len bacha v takych pripadoch zvacsa poistovna potrebuje dovod prasknutia. Vacsinou to musi byt vonkajsi vplyv. Neakceptuje sa, ze "prasklo", alebo "nasiel som prasknute". Treba povedat, je to od kamienka, niekto mi tam nieco hodil atd.
Však nahoře píše, že teď pojištění nemá. A když není požadovaný ďůlek, tak ten udělá důlčík ze starého vrtáku. ;)
 
Ja chapem, len som to spomenul pre buducnost, aby ked si to poisti a stane sa mu to znova, aby nenapisal do poistneho hlasenia tu situaciu
 
Back
Top