• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Mě to sice nenaštvalo, ale smýšlení některých jedinců moc nechápu. Není lepší si spíš rozbít navzájem kokos než ničit něco co za to nemůže ?
Vyfoceno ve městě na parkovišti
IMG_20200602_123101.jpg
 
Ono je mezi námi plno zakomplexovaných lidí
 
Mě to sice nenaštvalo, ale smýšlení některých jedinců moc nechápu. Není lepší si spíš rozbít navzájem kokos než ničit něco co za to nemůže ?
Vyfoceno ve městě na parkovišti
Zobrazit přílohu 28770
Většinou je to tak, že "to, co za to nemůže" se ani nemůže bránit a proto je jednodušší na to "zaútočit". Ale je pravda, že k zamyšlení to je.. proč se někteří chovají takhle
 
Jooo to ja si odřel zadek vpravo a někomu vadila ta nesymetrie a prokopl druhu stranu
 
Zdarec, tak nám někdo u manželky v práci na firemním parkovišti (Uherskohradištská nemocnice) naboural naši cx 3 (ahoooj Martine @shr3k ,prej jste se potom v Autoefektu potkali ;) ), myslíte, že je tam nějaká kamera??? No nemají tam vůbec nic :( .
 
Zdarec, tak nám někdo u manželky v práci na firemním parkovišti (Uherskohradištská nemocnice) naboural naši cx 3 (ahoooj Martine @shr3k ,prej jste se potom v Autoefektu potkali ;) ), myslíte, že je tam nějaká kamera?? No nemají tam vůbec nic :( .
Pokud nejsou moc zarostle stromy listama tak tam jedna vidi k tomu kruhacu na kraj parkoviste
 
V tématu Co vás pobavilo? byla zmínka o sekání trávy a zakrývání vozidel. Bohužel u nás to vypadá po sekání následovně.. Naštěstí byla MX v garáži :poop:
20200610_112051.jpg
 
Tak to je docela drsné.. kdoví co majitel na nárazníku objeví až auto umyje.. chudák auto:(
 
Nó nebyl jsem zrovna moc nadšenej :mad: Každopádně auto umyto a lak to zvládl, takže to dopadlo nakonec dobře ;)
 
Si člověk pořídí novou hračku a než ji stihne dát do pucu, tak zjistí, že se mu někdo prošel po autě (kapota, střecha, světlo, křídlo KO..) ... nemám slov na lidský ******
20200618_192337.jpg
 
Si člověk pořídí novou hračku a než ji stihne dát do pucu, tak zjistí, že se mu někdo prošel po autě (kapota, střecha, světlo, křídlo KO..) ... nemám slov na lidský ******
Zobrazit přílohu 28990
co na to říct :mad:o_O zkus sehnat kamerový záznamy a řešil bych to s policií, ať máš aspoň protokol ... zlámat ruce je málo. opět se potvrzuje, že ve velkých městech a kord na sídlištích je prostě pojistka vandalismu asi nutností
 
Nějaký bezmozek a ho****...:mad: Co na to Policie, už jsi to s nimi řešil?
 
"Lide jsou ruzni, povetsinou hovada..."

Kdysi mi nekdo ojel uplne nove auto klicem, az do plechu. Co jsou to za lidi? Nechapu. Takovym jen useknout pracky od samy prdele, nic jinyho nepomuze...
 
Back
Top