• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Díky všem za komentáře. Není na to absolutně co říct. Kamerový záznam není, svědci nejsou :poop:
Hrál jsem si včera v garáži cca 3 hodiny a kapotu i střechu jsem srovnal tak na 85% do původního stavu pomocí přísavek a hrubé síly viz. foto před/po.
20200621_165445.jpg 20200621_175323.jpg
Doufám, že už se to nebude opakovat :imp:
 
5 min po tom co jsem překročil hranice do ČR s Lucemburskou SPZ, zařadil se za mě na dálnici černej starej Mercedes, začal problikavat jak silenej a signalizovat at zastavím u krajnice a pak at odbocim na sjezdu. Po tom co jsem jim ukázal prostředníček, tak okamžitě zpomalili a dali pokoj.
Jelikož jsem z Ústeckýho kraje, tak znám podobný metody tmavých spoluobčanů - hodně Němců za hranicema tak přišlo o auto.
Zajímá mě jak by to přesně probihalo, když bych zastavil.
 
5 min po tom co jsem překročil hranice do ČR s Lucemburskou SPZ, zařadil se za mě na dálnici černej starej Mercedes, začal problikavat jak silenej a signalizovat at zastavím u krajnice a pak at odbocim na sjezdu. Po tom co jsem jim ukázal prostředníček, tak okamžitě zpomalili a dali pokoj.
Jelikož jsem z Ústeckýho kraje, tak znám podobný metody tmavých spoluobčanů - hodně Němců za hranicema tak přišlo o auto.
Zajímá mě jak by to přesně probihalo, když bych zastavil.
Klasika Rumuni, chtěli ti prodat kočičí zlato.
 
5 min po tom co jsem překročil hranice do ČR s Lucemburskou SPZ, zařadil se za mě na dálnici černej starej Mercedes, začal problikavat jak silenej a signalizovat at zastavím u krajnice a pak at odbocim na sjezdu. Po tom co jsem jim ukázal prostředníček, tak okamžitě zpomalili a dali pokoj.
Jelikož jsem z Ústeckýho kraje, tak znám podobný metody tmavých spoluobčanů - hodně Němců za hranicema tak přišlo o auto.
Zajímá mě jak by to přesně probihalo, když bych zastavil.
Bacha na to, v Plzni jezdí starým medvědem šéf tamní zásahovky a jak to dopadne když ho někdo problikne, máme ještě v živý paměti.....:cold_sweat:
 
ono se od dob Berdycha zas tolik nezměnilo jen se méně chrochtá:cool:
Ale myslím že ti dva z té akce už na svých postech nejsou
 
vlastní blbost :mad: při couvání u baráku jsem trefil trčící obrubník, který mě sere několik let, hold lenost ...

IMG_20200627_183645.jpg IMG_20200627_183845.jpg IMG_20200627_183913.jpg IMG_20200627_183933.jpg
 
Dnes dopoledne na D11 kamínek od nějakého auta a fííí - na předním skle se rozlezla skoro metr dlouhá prasklina! Při cestě na prodloužený víkend to fakt nepotěší. A zkuste si v sobotu během prodlouženého víkendu shánět servis, ze tří autorizáků Mazdy jsem se dovolal jen do Tábora. A to ještě jak jsem z toho byl rozhozenej, tak jsem si pak při parkování pěkně odřel pravé přední kolo. Prostě den blbec.
 
Dneska se evidentne nekdo pokousel vedle nas zaparkovat/napasovat, pak to musel jit zkontrolovat, preparkovat a asi uz byl spokojeny.. jinak si nedokazu ty dva zasahy vysvetlit :pensive:

20200709_174557.jpg
 
To zamrzí :( akorát se divím, že v tom místě není poškozený i lak. Přijde mi to jako by to bylo udělané dveřmi ale proč dvakrát je záhadou, to muselo být opravdu hovado :(
 
Tak si jednou přijdu k autu před domem a přes pravé zadní dveře modrá čára, přesně v úrovni kliky.
Hádejte od čeho...
Šlo to dolů trochu "poleštit", ale lak je "spálený", takže to jde na slunci vidět.
Borce sem kontaktoval, k ničemu nemá, Vím SPZ dokonce i koho jde, uvažuju o oznámení o ujetí od nehody.
 
Netreba uvazovat, ale volat policiu. Odkladat to tiez nie je idealne z pohladu vysetrovania policie, kedze po zisteni by clovek mal volat hned.
 
Vidím od vás samé šilenosti.
No přidávám se do klubu mírných šrámů. Dnes si moje milovaná nevšimla díry. Pneu vhodné už jen na doraz lodě k molu. Samozřejmě když už, tak rovnou výměna obou pneu na nápravě a za 3 týdny má být prohlídka v servisu tak rovnou nechám zkontrolovat geometrii. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Přelepit izolepou hned. Zalepíš doma bez problému.
 
Hezky ten dnešní den začal...
IMG_20200810_064232.jpg
Sotva rok starý sklo.... :D
 
Back
Top