• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Mne se to povedlo NASTESTI s vickem ostrikovacky. Nasel jsem ho pri vymene prevodoveho oleje kdesi na spodnim krytu motoru. Mesice po tom, co jsem si koupil nahradni.

Ale pouceni, jakmile oddelam nejake vicko, polozim ho na, nebo u zobacku, ktery drzi podperu kapoty. Takze kdyz vracim tycku zpet, vidim.

Ale kdyz to pose*e nekdo jiny (servis), je to k :poop:
Ja som tak nasiel po roku viecko od ostrekovacov na spodnom kryte motora, teraz mam dve, v mazde za 10gramov plastu 18 euro/460kc o_O
 
Přišla mi pokuta z Rakouska (30 EUR) v obci 57 km/hod a to jsem si dával pozor! V obci jedině tempomat a přesto, jsou to h............
 
Klimkovice jsou zrádné. Směrem na Ovu je 80, směrem na Brno 60 : unamused:
P.S. kolik odečítají odchylku? Možná mě taky něco čeká.
 
tohle je vždycky bez bodů, většina "ráda" zaplatí, já taky samozřejmě, nemá to vůbec nic společného s bezpečností provozu, je to regulérní výpalné
 
Jo, taky už mi jednou tohle dorazilo. jezdím tam denně. Teď po "opravě" tam nasadili trvale 60 km/h. Pořád čekám, kdy bude ta stovka...a čekám...a čekám.
Vítejte v ČR :)
 
Jak? Netusim. Auto zaparkovany podelne touhle stranou u chodniku. Mazdu mam od cervna a tohle je uz asi paty sram!?

0CC51A36-40D6-448F-AE60-80D586EAD4AB.jpeg
 
Jak? Netusim. Auto zaparkovany podelne touhle stranou u chodniku. Mazdu mam od cervna a tohle je uz asi paty sram!?

Zobrazit přílohu 36925
A kde bydlíš? Respektive město /sídliště /častý pohyb po chodníku /otacejici se auta/úzký profil mezi vozy / vynaseni odpadu mezi auty blízko popelnic /odletujici štěrk z cesty /osvětlení. Snažím se parkovat podle několika kritérií ale vyhnout se tomu nedá..
 
A kde bydlíš? Respektive město /sídliště /častý pohyb po chodníku /otacejici se auta/úzký profil mezi vozy / vynaseni odpadu mezi auty blízko popelnic /odletujici štěrk z cesty /osvětlení. Snažím se parkovat podle několika kritérií ale vyhnout se tomu nedá..
Bylo ve Slanym kam jsme jeli na jednu akci. Misto bylo dost siroky takze jsem stal kus od obrubniku a jeste k tomu vedle parkovacich mist jsou po cele delce parkovaci hodiny, takze tesne okolo aut ani moc jit nejde. Z fotky to neni videt, ale nekdo do toho svihnul tak ze je lehce promackly plech.
Cca 14 dni zpatky se objevila ryha na kapote, to uz vubec nechapu jak nekdo dokaze odrit kapotu.
 
za dva měsíce 3x zpráva do datové schránky ohledně pokuty za rychlost :rolleyes: všechno překročení cca 12-25km/h nad povolenou rychlost včetně tolerance radaru. dejte si bacha, asi se už i naše obce naučily nafukovat obecní kasy samoobslužnými radary nebo si nezřizujte datovou schránku... dokud jsem jí neměl, tak nic nechodilo. suma sumárum 2400,- Kč (600 + 800 + 1000). jedna přišla i krásně s fotkou :) ze které je prd poznat, ale hádat se nebudu... dvě pokuty jsou z jedné cesty, krapet se mi výlet do Krkonoš prodražil.
 
Poslední úprava:
Bylo ve Slanym kam jsme jeli na jednu akci. Misto bylo dost siroky takze jsem stal kus od obrubniku a jeste k tomu vedle parkovacich mist jsou po cele delce parkovaci hodiny, takze tesne okolo aut ani moc jit nejde. Z fotky to neni videt, ale nekdo do toho svihnul tak ze je lehce promackly plech.
Cca 14 dni zpatky se objevila ryha na kapote, to uz vubec nechapu jak nekdo dokaze odrit kapotu.
Takže vandalismus, to už lidem ve Slaném vadí i Mazdy? :sob: :mad:
 
Back
Top