• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Koupíme staré vrány a bude klid. Tyhle lestenky nás stojí nervy. Lidi jsou koko..

Mazda 3 BN
 
Ale je? to si tak jedu po silnici kolem Tesca v Kladně slyším ránu do boku a vidim pitomce, jak seká trávu u parkoviště, tak 6 metrů ode mně......
 
Dnes jsem měnil filtr u Leona po roce po autorizovaném servisu. Co říkáte je to opravdu takto špinavé po 6 tis km a roce? Nebo ho neměnili, ale pouze účtovali!

Leon.jpg
 
To je přece běžná praxe, neměnit a vyúčtovat. Proto si to vždy měním sám. Nebudu nikomu dělat sponzora.
Za týden končí záruka, tak už sponzora nedělám. Olej s fitry si dělám sám a konečně mám jistotu, že je to opravdu uděláno poctivě. Miatu jsem měnil najaře a filtr nebyl takto špinavý. CX 30 bohužel ještě musí nějaký ten pátek do servisu.....
 
To je přece běžná praxe, neměnit a vyúčtovat. Proto si to vždy měním sám. Nebudu nikomu dělat sponzora.
Taky mi v práci říkal kolega, že jedině si označit filtry značkou a po servisu zkontrolovat. Olej neoznačíš? Ale to dělat nebudu, to už je moc?
 
Tahle posedlost autorizovanými servisy...
Já celej život jezdim do obyčejných. Na brzdy si netroufnu, olej bych si vyměnil, ale na parkovišti na sídlišti se to dělá blbě. Tak si aspoň vyměnim oba filtry a svíčky. Proč platit předražený servis, když ti to jinej udělá poctivě za zlomek ceny a navíc z přinesených dílů. A můžeš i být u toho. Kvůli záruce už přece dávno není třeba jezdit do autorizáku.
 
Jo to znám, ale to je jen zákonná záruka 24 měsíců, pokud máš smluvní na více než 24 měsíců, tak ti toto nepomůže! Musíš plnit smluvní podmínky a to znamená vždy návštěva autorizovaného servisu, jinak přijdeš o smluvní záruku!
 
Kam ten benzin poleze jako...? Pred dvemi tydny jsem bral V100 za 37,20 a dnes jedu kolem a 39,20...To asi hodim do garaze a koupim kozi dech...
 
Jj. Začínám taky vybírat nějaký odladeny stroj co jezdí na dobrou náladu

Mazda 3 BN
 
Back
Top