• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

...a prioritou pro řidiče je aby za 600000Kč měl vyhříavný okno,tak může jít k jiný automobilce....
já jsem se možná blbě vyjádřil, já jsem to nemyslel tak, že nemám v autě za mega+ vyhřívaný okno, ale myslel jsem to tak, že si ho nemůžu připlatit ani, když se jedná o nejvyšší konfiguraci modelu, ale chápu co píšeš - nechme to být, nenabízí se to = nemám to a tečka :cool:
 
Tak já na přední sklo dávám večer fólii. Ráno sundám a přední sklo je čisté. Včera večer jsem už dal. Spíš jsem nadával na stěrače, které byly přimrzlé k fólii nebo ke sklu. Aspoň, že teď je na Mazdách vyhřívané sklo pod stěrači a ten kolmý pruh dolu u levého sloupku. Aspoň nějaký pokrok.
 
Ono to elektricky vyhřívaný sklo mělo ještě jednu výhodu. Zažil jsem to s 323BJ i M3BM že při jízdě začala padat z nebes omrzlice, která jak dopadla na čelní sklo,tak okamžitě zamrzla. S 323BJ jsem jednou musel na okresce mezi městama spolu s dalšíma lidma i zastavit,protože ofuk zevnitř to prostě nedokázal dostatečně rychle rozehřát. A na tohle stačilo v BL jen zmáčknout tlačítko...
+ rozehřálo stěrače, což nejnovější mazdy mají taky (proboha proč když už tam ty dráty ve skle tahaly,tak to neudělali celý)
 
Ono to elektricky vyhřívaný sklo mělo ještě jednu výhodu. Zažil jsem to s 323BJ i M3BM že při jízdě začala padat z nebes omrzlice, která jak dopadla na čelní sklo,tak okamžitě zamrzla. S 323BJ jsem jednou musel na okresce mezi městama spolu s dalšíma lidma i zastavit,protože ofuk zevnitř to prostě nedokázal dostatečně rychle rozehřát. A na tohle stačilo v BL jen zmáčknout tlačítko...
+ rozehřálo stěrače, což nejnovější mazdy mají taky (proboha proč když už tam ty dráty ve skle tahaly,tak to neudělali celý)
Tak v takovém stavu jsem jel asi 2x a rovnou jsem zastavil a počkal pár minut. Pak jsem jel krokem, než přestala silnice klouzat. Naštěstí tyto stavy jsou rychlé a ne na velké ploše. Při první takové situace jsem viděl, jak nějaký nedočkavec to valil a několikrát hodil kotrmelec než skončil střechou ve škarpě. Od té doby k tomu mrznoucímu dešti mám respekt, hodně zpomalím a někde radši zastavím.
 
Respekt souhlas, vždy mám v zimě puštěno výhřev na sklo, abych tomuto předešel. Ono během chvilky jedeš naslepo :confused:
 
Ono to elektricky vyhřívaný sklo mělo ještě jednu výhodu. Zažil jsem to s 323BJ i M3BM že při jízdě začala padat z nebes omrzlice, která jak dopadla na čelní sklo,tak okamžitě zamrzla. S 323BJ jsem jednou musel na okresce mezi městama spolu s dalšíma lidma i zastavit,protože ofuk zevnitř to prostě nedokázal dostatečně rychle rozehřát. A na tohle stačilo v BL jen zmáčknout tlačítko...
+ rozehřálo stěrače, což nejnovější mazdy mají taky (proboha proč když už tam ty dráty ve skle tahaly,tak to neudělali celý)

Na M6 GJ 2016 mam zaujimavejsi a zial castejsi problem - uz ma LED svetlomety, ale nema ich ostrekovanie. Ak zacne snezit, kedze nehreju ako halogeny/xenony, sneh sa na nich drzi. Treba zastavit, vyliezt von a omiest to, niekedy aj celkom casto :(.
 
LED bez ostřikovačů, to musí být nějaká méně výkonná varianta svítivosti, nad 2000 lm jsou povinné.
 
Bolo to to, co v 2016 bolo v najlepsej vybave Revolution Top. 11 mesiacov v roku som rad, ze ostrekovanie svetiel nemam, ale ten posledny by sa to zislo.
 
Kamarád dělá u Securit výroba skel a opravdu koncern VW a už někteří další používají topné folie, takže to není skle poznat ?
Ano střídám koncernové auta v práci, třeba Scala má ještě drátky, ale na Superbech už nic nevidíš, je tam přes sklo právě fólie. ?
 
Tak já měl štěstí, že WEBASTO už v autě bylo, když jsem ho kupoval. Ty prachy bych za to nedal. Každopádně je to prudce návykový, přijít do vyhřátého auta, netrápit motor za studena, nevědět co je námraza...
 
Zastavím si na pár minut na námku abych si koupil jídlo a když jdu k autu tak vidím jak od něj utíkají smradi někam do řiti. Nedat si cigaretku a nezkouknout přitom auto, tak při prvním setření stěračů bych byl asi hodně nas?. Mi tam ty malý vaginální otvoři nasypali píseček kterým je pokropený náměstí za řidičův stěrač.
IMG_20211019_080728_hdr.jpg
 
Vypravel kamarad, ze prej taky jednou zastal nekde na namesti, a sotva vystoupil nakej detskej hlasek za nim rika ze "pane, ja vam pohlidam auto, za dvacku!". Otocil se, a za nim tmavsi znevyhodnenej spoluobcan skolniho veku, a v ruce drzi velkej sroubovak. Tak mu prej tu dvacku radsi dal, protoze pospichal a nemel cas preparkovat. Nastesti nasel auto v poradku, i kdyz ten "hlidac" tam uz nebyl...
 
Back
Top