• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Bude vibrovat volant nebo pedály. Už jen kolik s prominutím sraček se musí do auta namontovat aby to tohle dělalo.
Rovnou bych ale udělal i hlídání příliš pomalé jízdy. Ta mi kolikrát přijde ještě horší, protože i lidi co mají pevné nervy tak někdy bouchnout a předjíždí kde se dá, už jen aby mohli jet víc jak 60.
 
Nasi robotnici radi daju znacku obmedzujucu rychlost na zaciatok pracovneho useku na dialnici, ale casto “zabudnu” na znacku rusiacu toto obmedzenie. Majitelia novych aut budu moct ist po dialnici desiatky kilometrov rychlostou 60km/h… Toto moze fungovat max v civilizacii, u nas radsej zmiznu znacky.
 
Najít štípnuté boční sklo je vážně překvapení ? :mad:
Čelní mnohokrát..., ale toto, chjo ?‍♂️

celkový_arr.jpg detail1_arr.jpg
 
Jako sorry, ale v tomhle nechápu co vám vadí. Jestliže jsou rychlostní limity tak je dodrzuji ale poslední roky jsem ve 130 brzda dálnice a běžně mě starý vergl predjede v obci na 50 a takhle bych mohl pokračovat. Věčně se mi někdo lepí na prdel. V tomhle naopak vnímám jako prospěšnou buzeraci na blbecky co tohle nerespektují a ohrožují ostatní a to si preberte každý sám za sebe. Naštěstí mazdu na kterou bych nadával jsem zatím snad nenarazil, drtivě vládnou škodovky.

Mazda 3 BN
 
Stále se jenom řeší vyšší rychlost, ale co naopak pomalá jízda, když někdo jede 30 km/hod mimo obec to se ti zdá ok?
 
Můj názor byl na jízdu dle limitů. To znamená že pokud mi to kvalita úseků dovoluje tak se držím te povolené hranice. Ale žijeme v Čechách a není nic neobvyklého že některé úseky kvůli stavu povrchu odmítám jet povolenou rychlosti. Vážím si svého auta a investice v něj a nehodlám se kvůli nějakému joudovi co ve služební dodávce jede díra nedira někde prizabit. Příkladem většinu retarderu dávám na jedničku, prostě to tolik neboli ale zamnou se zjeví mačo který by ho zjevně projel na pětku kdybych mu nebránil. Takže záleží na situaci kdy je rychlost vozu snížená za stav co vidím před sebou.

Mazda 3 BN
 
Naštěstí mazdu na kterou bych nadával jsem zatím snad nenarazil, drtivě vládnou škodovky.

Mazda 3 BN
jestli to neni tim ze znacna cast aut na silnicich jsou skodovky?

Problem jsou oba extremy, jak vul co na okresce jede 150, tak ten co se tahne 50.
A lepeni na prdel rozhodne nejaky alarm na rychlost nevyresi. To maj ucit v autoskole. Jenze dost z nich nauci lidi jen slapat na pedaly a kroutit volantem.
 
Tak dnes přijdu k autu po dvou dnech a čumím jak puk. Okno spolujezdce z 1/3 otevřeno. Naštěstí nikdo mi tam nelezl a ani nepršelo ale nechápu proč když vymýšlí všemožné kraviny tak proč není ve výbavě modul co při zamceni auta dotáhne okna. Montoval už někdo takový modul? Existuje vůbec? Bohatě mi stačí aby uměl dotáhnout okna při každém uzamčení vozu. Už se mi to stalo po třetí za 1 rok.

Co třeba toto:

Mazda 3 BN
 
Poslední úprava:
Sice na mě občas žena kouká jako na blázna, neboť při opuštění auta mám takový bezpečnostní stereotyp, ale možná právě proto se mi tyhle věci nestávají ;)
 
Takhle ale nejde uvažovat. V dnešní době není problém prostě zapomenout a obzvlášť na okno spolujezdce které otevírám aby na mě nefoukalo. Někdo ti zavolá nebo spechas nebo se něčím rozptýlis. Pro mě je řešením instalace modulu co okna pohlida při zamknuti ale nevím zda stačí třeba to co odkazuji.

Mazda 3 BN
 
já ti rozumím, u tohodle jsem nechal zatím jen jednou vyklopený střešní, ale u minulého jsem dokonce nechal úplně stažený u řidiče!! :weary_face: celou noc...v sobotu dopoledne zvonek a 2 maminky s dětma (od vedle) prý - buď máte vykradený auto, nebo stažený okýnko...tak tam letím ve slipech jak jsem a fakt stažený až dolů...pak jsem si vzpomněl...přijel jsem za tmy a měl jsem telefon, tak to chcípnu, stáhnu okno a zapálím si...po 10-15 minutách dotelefonuju, vylezu ven a zamknu dálkou, v tý tmě jsem si neuvědomil, že mám okno dole...
 
To je přesně ono. Prostě ne vždy máš čas to překontrolovat a je smutný že to taková auta nemají. Nicméně teď mě zajímá jak to dodělat a co na to koupit pač to nehodlám stále riskovat.

Mazda 3 BN
 
Back
Top