• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Posledni dobou se zase roztrhl pytel s telemarketingem, kazdy den hovor, uz je regulerne posilam do pr.. le. Taky nechapu povahu cloveka, co je placeny za to, aby se tam 20x za den nechal poslat...
 
Telemarketing je zlo a vnitřně vždycky bojuji s tím, jestli mám být zlej nebo ne. Říkám si tyjo aspoň má paní práci a něco dělá. Občas je to taková ta nabídka že slušně odmítneš, druhá strana to pochopí a je vyřízeno. Největší cukání oka ale dostávám z jedné paní - nějaký partner O2. Ta mě nutí horem dolem tablety a telefony a tarify a kdesi cosi a zaboha nedokáže pochopit že prostě nechci jako "věrný zákazník" tablet co je mi k ničemu a ještě ho 2x přeplatím..
 
Pokud se chovají slušně,jsem slušný i já.Pokud do mě jede a otravuje,pak začínám být silně nevrlý a to potom už bývám nepříjemný.?Mě spíše točí, když někdo volá já to zvednu a ozve se automat a tím jeho debilním strojovým hlasem mě řekne"čekejte,naší operátoři hovoří...",no to by mě trefil šlak.Zrovna minulý týden se mě to stalo během pěti minut dvakrát.?
 
Mě točí, když zvednu telefon, ozve se automat a první věta je "Tento hovor bude nahráván". Tak já ještě nevím, o co vlastně jde, ale už mi vyhrožují, že mě budou nahrávat? V té chvíli típám telefon a hotovo. Jestli chce někdo řešit něco důležítého, ať zavolá osobně, představí se a řekne, o co jde :)
 
Tak tady si je ani neposlechnu. Začnou něco mluvit, přeruším je, že nemám o nic zájem, nic měnit nechci a vypnu hovor. Číslo si okamžitě dám na černou listinu. A musím zaklepat, ale volá někdo už max. 1x za měsíc.
 
Ja to rovnou pokladam a nebavim se, docela to funguje a uz si ani nepamatuji kdy nekdo volal naposledy. Oni si jiste taky vedou nejaky statistiky a rozdeleni do skupin. Jen muj tip.

A O2 a jejich debilni tablet. Kdyz uz jsme jich mel dost, tak jsem pani rekl, ze tablet mam, druhy nepotrebuji a tozhodne nikomu v rodine se nebudu mstit tim, ze jim dam ten nejlevnejsi a nejhorsi tablet co je na trhu. Ze takhle si vztahy nicit nebudu. Od te doby uz pry tablet nepotrebuji?

Edit: vlastne jsem ho potreboval kdyz jsem pred par lety rusil pausal u O2. To jsem najednou potreboval veci?
 
Když mám dobrou náladu, tak si je poslechnu, zeptám se na pár otázek a pak odmítnu. Taky mi nějak přestali volat, protože asi nic mně nekape a zdržuju. :rolleyes:

Když náladu dobrou nemám, tak cizí čísla vůbec neberu. ?
 
Ja som ich zvykol trošku trolliť. Totiž, náš juh je dvojjazyčný, ale vedia ma nasrať telemarketingy, ktoré sa ani nepýtajú a rovno spustia v maďarčine. Vedel by som sa s nimi pokojne porozprávať aj v maďarčine, ale.. Načo :laughing:
Raz mi volali kvôli pojazdnej oftalmologickej prehliadke. Tetu som nechal porozprávať o všetkých benefitoch, zľavách atď, čo od nich dostanem ak si dám premerať zrak. Po 4 minútovom monológu som tete povedal, že neviem po maďarsky a nerozumel som ani slovu. 5 sekúnd ticho, potom hlboký nádych, potom zase chvíľku ticho, potom teta začala to isté po slovensky. Z milosti som ju po chvíľke prerušil, že nemám záujem a aj tak som v práci. Zložila bez pozdravu :joy:
 
Ja som ich zvykol trošku trolliť. Totiž, náš juh je dvojjazyčný, ale vedia ma nasrať telemarketingy, ktoré sa ani nepýtajú a rovno spustia v maďarčine. Vedel by som sa s nimi pokojne porozprávať aj v maďarčine, ale.. Načo :laughing:
Raz mi volali kvôli pojazdnej oftalmologickej prehliadke. Tetu som nechal porozprávať o všetkých benefitoch, zľavách atď, čo od nich dostanem ak si dám premerať zrak. Po 4 minútovom monológu som tete povedal, že neviem po maďarsky a nerozumel som ani slovu. 5 sekúnd ticho, potom hlboký nádych, potom zase chvíľku ticho, potom teta začala to isté po slovensky. Z milosti som ju po chvíľke prerušil, že nemám záujem a aj tak som v práci. Zložila bez pozdravu :joy:
Tohle mi připomnělo jak jsem já pár let nazpět kardinálně naštval člověka od Strážné věže. Ano, jsem divný, spojitost s náboženstvím tam není, ale nevyžádaná tlačenka něčeho co nechci... ?
Předesílám, že mi vcelku je jedno, kdo si čemu věří (náboženství). Co nemám rád je organizovaná tlačba lidem, které to nezajímá.

Tak na mně tehdy více aktivní člen Strážné věže zkoušel v metru v Praze na nástupišti, abych se obrátil k bohu a klasickou povídačku. No nudil jsem se, když jsem čekal na přítelkyni. Tak jsem se s ním bavil a ptal se ho na staré známé logické díry v křesťanské knize. Pán to vydržel asi 13 minut a pak beze slova odešel s naprosto nasraným výrazem v tváři. ?

A na toto téma jsem se dnes nasral, v poštovní schránce mi přistál leták o semináři na výklad Bible a smysl v 21. století. ? Výkladový seminář Bible je vyčpělejší než 14 dní otevřený Bráník, než jsem leták vyhodil, to je 5 sekund života, co nezískám zpět.
 
Tak na mně tehdy více aktivní člen Strážné věže zkoušel v metru v Praze na nástupišti, abych se obrátil k bohu a klasickou povídačku. No nudil jsem se, když jsem čekal na přítelkyni. Tak jsem se s ním bavil a ptal se ho na staré známé logické díry v křesťanské knize. Pán to vydržel asi 13 minut a pak beze slova odešel s naprosto nasraným výrazem v tváři. ?
Tak takhle jsem si jednou pěkně naběhl...
U nás doma zazvonili, dvě docela pěkné slečny, tak otevřu co potřebují. No samozřejmě na mne hned vybalili Jehova! Klasické řeči o spravedlnosti, lásce atd. Když jsem se mne zeptali zda mám nějaké otázky, tak jsem se zeptal: Když je ten bůh tak milosrdný, spravedlivý atd. tak proč dovolil vyvražďování nevinných lidí a násilné převádění na "tu správnou víru". Proč bylo dovoleno v jeho jménu upalovat lidi a odírat je o peníze, aby se "vykoupili". Slečny byly zaskočené a odešli. V duchu jsem se radoval jak jsem je dostal. A ejhle...dva dny na to znovu zvonek, stejné slečny a že pro mne mají odpovědi a zda mohou dál. Z toho už se blbě kroutilo...no vykroutil, jenže pak chodily jednou až dvakrát týdně následující dva měsíce, zkoušet zda jsem doma a mám čas.
 
Tak takhle jsem si jednou pěkně naběhl...
U nás doma zazvonili, dvě docela pěkné slečny, tak otevřu co potřebují. No samozřejmě na mne hned vybalili Jehova! Klasické řeči o spravedlnosti, lásce atd. Když jsem se mne zeptali zda mám nějaké otázky, tak jsem se zeptal: Když je ten bůh tak milosrdný, spravedlivý atd. tak proč dovolil vyvražďování nevinných lidí a násilné převádění na "tu správnou víru". Proč bylo dovoleno v jeho jménu upalovat lidi a odírat je o peníze, aby se "vykoupili". Slečny byly zaskočené a odešli. V duchu jsem se radoval jak jsem je dostal. A ejhle...dva dny na to znovu zvonek, stejné slečny a že pro mne mají odpovědi a zda mohou dál. Z toho už se blbě kroutilo...no vykroutil, jenže pak chodily jednou až dvakrát týdně následující dva měsíce, zkoušet zda jsem doma a mám čas.
Věděli kde bydlíš, základní chyba. ?

U mně pán v metru jen věděl, že možná občas bývám na Karlově náměstí. ?
 
Tak takhle jsem si jednou pěkně naběhl...
U nás doma zazvonili, dvě docela pěkné slečny, tak otevřu co potřebují. No samozřejmě na mne hned vybalili Jehova! Klasické řeči o spravedlnosti, lásce atd. Když jsem se mne zeptali zda mám nějaké otázky, tak jsem se zeptal: Když je ten bůh tak milosrdný, spravedlivý atd. tak proč dovolil vyvražďování nevinných lidí a násilné převádění na "tu správnou víru". Proč bylo dovoleno v jeho jménu upalovat lidi a odírat je o peníze, aby se "vykoupili". Slečny byly zaskočené a odešli. V duchu jsem se radoval jak jsem je dostal. A ejhle...dva dny na to znovu zvonek, stejné slečny a že pro mne mají odpovědi a zda mohou dál. Z toho už se blbě kroutilo...no vykroutil, jenže pak chodily jednou až dvakrát týdně následující dva měsíce, zkoušet zda jsem doma a mám čas.
Tak tuhle skupinu krásně vyprovodil můj otec.Štipali jsme před domem dřevo a přišli dva "svatí" a chtěli se vybavovat.Otec říká,hoši půjčím vám sekery, za dvě hodiny jsme hotovi a pak si sedneme,dáme kafe a můžete nám povyprávět.Do "svatých" jak když střelí a velice rychle zmizely.? Práce jim nevoněla.
 
Tak tuhle skupinu krásně vyprovodil můj otec.Štipali jsme před domem dřevo a přišli dva "svatí" a chtěli se vybavovat.Otec říká,hoši půjčím vám sekery, za dvě hodiny jsme hotovi a pak si sedneme,dáme kafe a můžete nám povyprávět.Do "svatých" jak když střelí a velice rychle zmizely.? Práce jim nevoněla.
Rozprávkat umí každý, makat ne. ?
 
Totálně mě vytáčí prasata(lidí?),co hází bordel a ne jen z aut.Ať jsou to vajgli papírky plechovky nebo kelímky od kafe.Do prdele,je takový problém to nechat ve dveřích a až budu u popelnice nebo koše,tak to tam vyhodit??Dnes jsme byli na výšlapu s naším psem a jak jsme se vraceli,tak bokem polňačky před náma zastavil ohnilý čtverkový Golf s nějakýma výrostkama.Chvili stál a najednou se otevřou dveře a to hovado co bylo uvnitř vyhodilo kelímek od kafe.No do mě jak když píchne.Docela zdravě jsem se vytočil!Tak jak jsem šel kolem,kelímek jsem zvednul, otevřel jim dveře a hodil jim ho zpátky do auta.?Ještě jsem jim při tom řekl co si o tom myslím.?No hleděli jak vyorané myši.?Tak doufám, že to byla poslední věc co z auta vyhodili.
 
Totálně mě vytáčí prasata(lidí?),co hází bordel a ne jen z aut.Ať jsou to vajgli papírky plechovky nebo kelímky od kafe.Do prdele,je takový problém to nechat ve dveřích a až budu u popelnice nebo koše,tak to tam vyhodit??Dnes jsme byli na výšlapu s naším psem a jak jsme se vraceli,tak bokem polňačky před náma zastavil ohnilý čtverkový Golf s nějakýma výrostkama.Chvili stál a najednou se otevřou dveře a to hovado co bylo uvnitř vyhodilo kelímek od kafe.No do mě jak když píchne.Docela zdravě jsem se vytočil!Tak jak jsem šel kolem,kelímek jsem zvednul, otevřel jim dveře a hodil jim ho zpátky do auta.?Ještě jsem jim při tom řekl co si o tom myslím.?No hleděli jak vyorané myši.?Tak doufám, že to byla poslední věc co z auta vyhodili.
Pěkně. ? Taky nemám rád aroganty, co dělají bordel. Byli by první, co by nadávali, že je na ulici bordel. ?
 
Pěkně. ? Taky nemám rád aroganty, co dělají bordel. Byli by první, co by nadávali, že je na ulici bordel. ?
Na ulici to alespoň uklidí technické služby...někdy,ale v přírodě nikdo.To je potom furt "Ukliďme Česko".Do prdele nedělejme bordel a nemusíme uklízet!Nechápu lidi co si dají práci vézt sadu starých gum někde do lesa!Přitom v každé obci je sběrný dvůr.Kamarád svého času fotil po lesích a okolí co jsou lidé schopni vyvézt do přírody.Největší špek byl starý hajzl v prostřed lesa a staré brusle na borovici ve čtyř metrové výšce v lese,kde nejbližší civilizace je pět km.Proč??
 
Tak toho jak jsi to svihnul zpet bych chtel byt svedek?
Ja vzdy kdyz potkam, lednici, mrazak a pod uprostred lesa, kdy nejblizsi cesta prostupna autem je treba kilometr daleko, premyslim jak a proc to tam nekdo tahnul.

A dementi co hazej bordel z aut? Vcera ve meste, v protismeru, pitomec co za jizdy vyhodil chleba me pod kola?‍♂️
 
Na ulici to alespoň uklidí technické služby...někdy,ale v přírodě nikdo.To je potom furt "Ukliďme Česko".Do prdele nedělejme bordel a nemusíme uklízet!Nechápu lidi co si dají práci vézt sadu starých gum někde do lesa!Přitom v každé obci je sběrný dvůr.Kamarád svého času fotil po lesích a okolí co jsou lidé schopni vyvézt do přírody.Největší špek byl starý hajzl v prostřed lesa a staré brusle na borovici ve čtyř metrové výšce v lese,kde nejbližší civilizace je pět km.Proč??
Ach jo, proč to vozí doprostřed lesa? To má být vtipné nebo jsou ožralý na mraky? ??
 
Back
Top