• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Nepomohlo, zatiaľ funguje sprej proti kunám. Celý motor som si tým zasvinil, ale káble sú zatiaľ v celku a z tapecu odvtedy neubúda. Najhoršie bolo, že pri striekaní motora sa to dostalo na čelné sklo, z toho to šlo fakt blbo umyť.
Ono by se to mělo po návštěvě té svině nenažrané poumývat a teprve pak tam dát kunoplasič a nebo nějakou voňku.Jak tam ta mrcha vleze a má tam svůj pach tak pak už nic nepomáhá.Těm sprejům moc nefandim,jenom to zasere motor.
 
Zase to občas chce nejenom nadávat na cyklisty, ale i na řidiče. V létě jsme byli na cyklo dovolené v Jižních Čechách a někteří řidiči jsou s prominutím opravdu hovada. Frekventovanějším cestám jsme se snažili vždycky vyhnout, ale občas to prostě nejde a člověk se tam musí vydat. Samozřejmě žádné hlavní tahy a cesty první třídy, ale ony jsou i dvojky a trojky občas dost frekventované. Sám nesnáším některé návyky pumpičkářů a taky se jim na kole snažím vyvarovat, takže jsme jeli vždy při kraji, 4 za sebou, osvětlení, reflexní oblečení atd. Někteří nervózní šoféři ale předjíždí před horizontem, před prudkou zatáčkou, ještě si zatroubí a podobně. Pak se jim vyřítí do protivky auto a co oni? Natlačí se úplně na cyklistu ke krajnici, až by ho vytlačil z cesty a ještě se vzteká a rozhazuje rukama. No takový jedinec, kdyby zastavil, tak ho tou pumpičkou asi umlátím.
Tak to každopádně, kdybych měl nadávat i na řidiče tady...tak tu je 100 příspěvků plné klidu a pohody (to je těžká ironie). ?
Zrovna bylo téma pumpiček no. ?
 
Najhoršie bolo, že pri striekaní motora sa to dostalo na čelné sklo, z toho to šlo fakt blbo umyť.
Jen toto případně nelepí, aplikace taky ok a vonělo to "sladce" ;)
Myslím, že jsem to našel v nějakém vlákně, když se mrška vtírala do chovu před rokem asi...
 
Jen toto případně nelepí, aplikace taky ok a vonělo to "sladce" ;)
Myslím, že jsem to našel v nějakém vlákně, když se mrška vtírala do chovu před rokem asi...


Ten lepkavý sprej bola asi chyba zo zúfalosti a už to nikdy úplne nevyčistím, ale aspoň to asi zabralo, dovtedy som mal 3 dni po sebe všade po motore kusy tej izolácie, odvtedy už nie.
 
a funguje to mabu? A fakt to nelepí?
Tohle mi opravdu nelepí, je to taková omamná vůně, jednou za dva chladné měsíce to obnovím. Plus poslechl jsem fóra a nakombinoval to s VF muzikou na baterky. Tedy samotný sprej říci nemůžu, ale dvojkombinace zabrala a rok jsem bez hosta. Pouze soused (Ford) konstatoval, že asi leze k němu, tedy nezmizela, ale jde tam, kde to tak nehraje zřejmě.
 
Prvý bod by mal byť zrušenie pravidelného sťahovania Europarlamentu. Ak ani to nedokážu, tak nech idú z ekológiou niekam.
Takéto razantné zásahy do spôsobu života povedú k tomu, že bohatí si vždy nájdu cestu ako to obísť (kúpia si dve autá) a chudobní budú voliť prvého populistu, ktorý sľúbi, že to zruší.
 
Klid, podle ministerstva financí není třeba korigovat cenu benzínu na čerpacích stanicích. Děkujeme.....
 
Ad. lepici - driv jsem si rikal, ze by mohl byt dobry nejaky spinac, ktery by rozsvecel brzdovky, aniz by se nekdo dotkl pedalu ?
Já to řeším buď tím, že když mám chuť, nechám nohu na plynu a levou lehce přišlápnu brzdový pedál - to funguje v 50 - 60 % případů. Nebo zapnu výstražné blikače, to funguje ze 70 - 80 %. Ale mlhovky jsem ještě nezkoušel, to je dobrý, to vyzkouším ?
 
To si tak jedete na dovolenou a abyste za hranicemi nedělali ostudu, tak to auto před tím pěkně umyjete. No a pak se přižene "nějakej sajrajt ze Sahary" a ráno po příchodu k autu vidíte tohle... :mad:
Tak já jsem před odjezdem na lyže nestihl umýt a nelitoval jsem. Po Sahaře to vypadalo takhle.
1647983644152.png
Tedy druhý den ráno po tomto:
1647983698898.png
Toto je jen světlo, prach na sníh a na auta napadal až v noci.
 
Poslední úprava moderátorem:
Dneska jsem měnil kola a oddělal jsem při tom nůžkový hever GEKO na 1500 kg. Poláci by si měli pustit znovu sovětskej film, Jak se kalila ocel, aby nedělali ty závity z takovýho bláta. Hever tedy nevydržel ani dvoje přehození kol a odešel do věčných lovišť, hanba.....?
 
Četl jsem recenzi na nůžkový hever Car Face, z nabídky Auto Kelly a to samý, po pár použitích šly ze závitu špony?
Tak jsem objednal hever Heyner na 2 tuny s ráčnou, stojí skoro litr, tak snad vydrží víc než ten polskej.....
 
Vím, že bych asi měl mít více trpělivosti...ale naštvala mně ráno mládež. Tak sprosté a hloupé řeči jsem už dlouho neslyšel (nebudu sprostý tady, kdo bude mít zájem mohu poslat SZ, některé nadávky byly docela silné a kvalitní). Vzhledem k odhadovanému věku 8 až 12 let to odkoukali hlavně od rodičů nebo extra úžasných kamarádů.

Znáte někdo ten pocit, kdy si jen chcete drátěnkou vydrhnout uši, případně mozek? ?
 
Četl jsem recenzi na nůžkový hever Car Face, z nabídky Auto Kelly a to samý, po pár použitích šly ze závitu špony?
Tak jsem objednal hever Heyner na 2 tuny s ráčnou, stojí skoro litr, tak snad vydrží víc než ten polskej.....
Mám dojem, že tenhle hever zakázala i ČOI.A nebo to byl podobný zázrak.?
 
Back
Top