• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Vzhledem k odhadovanému věku 8 až 12 let to odkoukali hlavně od rodičů nebo extra úžasných kamarádů.
Vetsinou od rodicu, pak kdyz jich je vic tak se ostatni nechaji lehce strhnout.
A ja se ani nedivim, me je nevolno dost casto kdyz jsme na hristi - to jak se rodice chovaj k detem je nekdy hnus a deti to berou za sve. Takze bych dratakem protah neco jineho jak sve usi?
 
No a to prý má i TUV certifikát a zkoušky podle českých norem?
Dejme ještě pohádku o Karkulce a tom, že politici nekradou. ?

Vetsinou od rodicu, pak kdyz jich je vic tak se ostatni nechaji lehce strhnout.
A ja se ani nedivim, me je nevolno dost casto kdyz jsme na hristi - to jak se rodice chovaj k detem je nekdy hnus a deti to berou za sve. Takze bych dratakem protah neco jineho jak sve usi?
Souhlas, rodiče někdy dělají takový hnus, že cizímu by to neudělali, ale dětem ano. ?

No asi nebudeme zabíhat do detailů, protože to bychom museli počkat na 22:00. ?
 
K tomu Heyneru - pozeral som nan tiez, ale fotky z recenzii ma odradzaju https://www.amazon.de/-/en/347150-Heyner-Scissor-jack-bag/dp/B015QBN4WS?ref_=ast_sto_dp, aj ked to u mna ma byt iba na nudzovu vymenu pri defekte (na prezuvanie mam Compac 2T-77). Heyner pise, ze pri noznicovom zdvihaku nejde iba o nosnost, ale aj o vysku, kedy bude treba. 2t pre SUV nebude dost stiahnuty, aby tu nosnost mal, a zavitova tyc rada praska. Ale asi ho zoberiem a budem dufat, ze defekt mat nebudem.
 
Zdvihom asi myslis svetlu vysku a ta je prave primala. Heyner ma na to tabulku, je v tom linku z minuleho prispevku.
 
No já ho na maximum určitě nevytočim, ale četl jsem dotazy majitelů SUV a ti chtěli vědět jestli má zdvih přes 40 cm, což asi nemá....
 
Este raz - nie je problem vyssia vyska, tam uz su ramena v uhle, ktory neprenasa velku silu na zavitovu tyc. Problem je na zaciatku, ked je zdvihak siroky - vtedy tie 2t neda a podla recenzii ma problem aj s polovicou.
 
Tyhle nuzkove hevery je peklo! Zavislost zvedaci sily od momentu na klici je az desive nelinearni...
 
asi si nějakej hajzl potřeboval nabrousit klíč... :mad::skull::triumph:

Zobrazit přílohu 39686
To je moc malý (krátký tah) na klíč. Tohle může být i od něčí prd.le když má třeba džíny a na nich ty kovový druky nebo jak se tomu říká. Podobnou rejhu mi takhle udělala jedna ultra tlustá baba se zadkem jako almara na služební 626GE, když se nedokázala procpat mezi autama i když normální člověk by se tam vešel 2x
 
tak se podívejte co jsem našel dnes odpoledne, když jsem přišel z kanclu na parkoviště...aby toho neznámýho hazla honila sračka po poli alespoň 2 roky...:mad::skull::imp::skull::imp: nebo spíš jak říkal Izer...aby si chcípnul a zem tě vyhodila ty hajzle :skull:
bl01.jpg bl02.jpg bl03.jpg bl04.jpg
 
To jsou fakt dnes šmejdi. Neumí jezdit, všechno obourají a jako vrchol ani nenechají za stěračm kontakt nebo číslo pojistky. Národ zmetků.
Jsi fakt smolář. Hned 2x požkození za tak krátkou dobu.
 
máš pravdu, já tam mám 4 vybraná místa, která jsou minimálně riziková a tam stojím skoro pokaždé, ale občas jsou všechna obsazená jako dnes, někdy i sedím v autě a čekám, jestli někdo odjede, ale dnes jsem spěchal a navíc jsem tam plánoval být jen asi hodinu, ale pak se to protáhlo na 4 a vymstilo se mi to...s minulým autem jsem tam dopadl podobně

01.jpg
 
To jsou fakt dnes šmejdi. Neumí jezdit, všechno obourají a jako vrchol ani nenechají za stěračm kontakt nebo číslo pojistky. Národ zmetků.
Jsi fakt smolář. Hned 2x požkození za tak krátkou dobu.
Nezbývá než věřit, že @ppfox má vybráno alespoň na pětiletku dopředu... ?

Jinak na kontakt či dokonce číslo pojistky můžeme zapomenout od vynálezu malusů u pojišťoven... ?‍♂️
Asi bude vědět spíše @marabu, ale ztrátu bonusu 36m za událost (?) a s tím spojený pád slev v dalších letech pojištění dobrovolně akceptuje jen novodobý Mirek Dušín... ?
 
je to tak, krom vyjimek strhavaji 36m
nektery pojistovny prominou prvni udalost ale nektery maj naopak jeste "bonusy" za beznehodovost, kdy pri nehode chteji zpatky poskytnutou slevu za celou dobu pojisteni :/
 
Tak uz doslo taky na mne. Nakej pitomec do mne vrazil asi taznym, protoze je to vtlaceno dovnitr, a zadnou cizi barvu sem tam nenasel.

BTW, sice mam kamery vepredu i vzadu (s nezavislym zdrojem a aktivovan parkovaci mod), jenze tohle nekdo udelal ze strany, temer kolmo za prave zadni dvere. Takze mam nahrano jen bouchnuti a zhoupnuti auta...

car.jpg
 
Back
Top