• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Au :(. Lidi jsou hovada. Neni to tak davno, co přicházím k autu a vidim dodavku, jak mi couva primo do predniho narazniku a buch. Nevericne cumim, boucham mu na dodavku, vyleze dement a jeste se divi, o co mi jde, vzdyt takhle se ve Francii (pry) parkuje normalne. S nabehlou zilou na cele a umyslem mu zpusobit ujmu na zdravi opetuji, ze tedy nejsme v zadne Francii.. no probehla husta vymena nazoru.. pak si clovek ale rekne, co si na takovem kretenovi vezme. Poskozeni tam nastesti nebylo zadne.
 
Au :(. Lidi jsou hovada. Neni to tak davno, co přicházím k autu a vidim dodavku, jak mi couva primo do predniho narazniku a buch. Nevericne cumim, boucham mu na dodavku, vyleze dement a jeste se divi, o co mi jde, vzdyt takhle se ve Francii (pry) parkuje normalne. S nabehlou zilou na cele a umyslem mu zpusobit ujmu na zdravi opetuji, ze tedy nejsme v zadne Francii.. no probehla husta vymena nazoru.. pak si clovek ale rekne, co si na takovem kretenovi vezme. Poskozeni tam nastesti nebylo zadne.
To by mi asi rupla žilka. Na tyhle kre*ény mám pifku jak hrom.
 
Au :(. Lidi jsou hovada. Neni to tak davno, co přicházím k autu a vidim dodavku, jak mi couva primo do predniho narazniku a buch. Nevericne cumim, boucham mu na dodavku, vyleze dement a jeste se divi, o co mi jde, vzdyt takhle se ve Francii (pry) parkuje normalne. S nabehlou zilou na cele a umyslem mu zpusobit ujmu na zdravi opetuji, ze tedy nejsme v zadne Francii.. no probehla husta vymena nazoru.. pak si clovek ale rekne, co si na takovem kretenovi vezme. Poskozeni tam nastesti nebylo zadne.
Mně navíc u těchto dementů krom očividného sere to, jak se chovají jinak. Když nemají v úctě cizí věci... proč by měli mít v úctě cizí zdraví nebo život?

Mně nakrklo a vyděsilo tohle, tamtudy občas na procházku chodí moje rodinka.
Nedávno jsem zahlédl na přechodu u Penny tady v Příbrami.

Padne zelená na světlech a dědek odbočuje doleva přes můj pruh k parkovišti toho Penny, samozřejmě kříží přechod pro chodce, kde byla zelená a lidi přechází. Mám to jako z první řady kina, byl jsem první ve svém pruhu. Ten dement odbočí přede mnou rychle a normálně najel na přecházející lidi. Naštěstí matka strhla svojí dceru zpátky a ten dement přejel jen odrážedlo. Nikomu se nic nestalo.

A měl tu drzost pak tvrdit, že zazmatkoval. ? Dle výrazu xichtu, chování a toho jak rychle vyjel...velice dobře věděl co dělá, ale nestihl to a nevyšlo mu to.
 
Au :(. Lidi jsou hovada. Neni to tak davno, co přicházím k autu a vidim dodavku, jak mi couva primo do predniho narazniku a buch. Nevericne cumim, boucham mu na dodavku, vyleze dement a jeste se divi, o co mi jde, vzdyt takhle se ve Francii (pry) parkuje normalne. S nabehlou zilou na cele a umyslem mu zpusobit ujmu na zdravi opetuji, ze tedy nejsme v zadne Francii.. no probehla husta vymena nazoru.. pak si clovek ale rekne, co si na takovem kretenovi vezme. Poskozeni tam nastesti nebylo zadne.
Lidská arogance nezná mezí. ?

Mně se stalo něco podobného před lety, akorát po opření tou dodávkou typan jen tak ujel..s pomocí místního prodejce jsem tehdy dohledal majitele a zaplatil mi cash na ruku (rozleštění naštěstí nestálo v autorizovaném servise ani třetinu toho, co mi borec dal), nechtěl mít problémy s pojišťovnou.
 
Au :(. Lidi jsou hovada. Neni to tak davno, co přicházím k autu a vidim dodavku, jak mi couva primo do predniho narazniku a buch. Nevericne cumim, boucham mu na dodavku, vyleze dement a jeste se divi, o co mi jde, vzdyt takhle se ve Francii (pry) parkuje normalne. S nabehlou zilou na cele a umyslem mu zpusobit ujmu na zdravi opetuji, ze tedy nejsme v zadne Francii.. no probehla husta vymena nazoru.. pak si clovek ale rekne, co si na takovem kretenovi vezme. Poskozeni tam nastesti nebylo zadne.

Tak tohle se mi stát, tak aktivuji svých 106kg a 17 let zvedání železa a lámu kosti přímo na ulici..Nehledě na to, že jsem dost agresivní.
Ono vůbec nějak přibývá těchto menších poškození a je zřejmé, že se nám to tady plní lidmi, co neumí řídit nebo vyjedou 2x do roka, poškodí majetek, který hýčkáme a jednoduše odjedou a pa.
Taky mám místa, kde je malé riziko při parkování a pokud někam jedu, tak prostě předem v mapě vyberu, kde nechám auto.
Už skončily ty časy, kdy jsem jen tak jel a parkoval, kde jsem potřeboval bez přemýšlení. Za volantem sedí samý amatér nebo "honimír"
Ještě na starém autě zážitek ...2x odbočovací pruh vedle sebe a nána v tom venkovním čumí, co jede či nejede zprava a mezitím ta její šunka zajela do mého pruhu a pak ještě dělala humbuk, že to já jí napálil. To jste měli vidět, co jsem dělal já. Bylo to vyšetřováno pro vysokou agresivitu a slovní napadání. Naštěstí kamera nešla, pač jsem jí tu fábii málem zdemoloval, jak nechtěla vylézt a řvala po mě:)
V ten moment čekáte, že ten člověk bude pokorný a začne se omlouvat, ale to co navrch si dovolila. Ještě, že jsem tehdy nejel s Mazdou..
:)
 
Tak tohle se mi stát, tak aktivuji svých 106kg a 17 let zvedání železa a lámu kosti přímo na ulici..Nehledě na to, že jsem dost agresivní.
Ono vůbec nějak přibývá těchto menších poškození a je zřejmé, že se nám to tady plní lidmi, co neumí řídit nebo vyjedou 2x do roka, poškodí majetek, který hýčkáme a jednoduše odjedou a pa.
Taky mám místa, kde je malé riziko při parkování a pokud někam jedu, tak prostě předem v mapě vyberu, kde nechám auto.
Už skončily ty časy, kdy jsem jen tak jel a parkoval, kde jsem potřeboval bez přemýšlení. Za volantem sedí samý amatér nebo "honimír"
Ještě na starém autě zážitek ...2x odbočovací pruh vedle sebe a nána v tom venkovním čumí, co jede či nejede zprava a mezitím ta její šunka zajela do mého pruhu a pak ještě dělala humbuk, že to já jí napálil. To jste měli vidět, co jsem dělal já. Bylo to vyšetřováno pro vysokou agresivitu a slovní napadání. Naštěstí kamera nešla, pač jsem jí tu fábii málem zdemoloval, jak nechtěla vylézt a řvala po mě:)
V ten moment čekáte, že ten člověk bude pokorný a začne se omlouvat, ale to co navrch si dovolila. Ještě, že jsem tehdy nejel s Mazdou..
:)
No asi bych se (abych si sám sobě neškodil) se snažil udržet nervy na uzdě. :) vždy je chladné jednání efektivnější. :D

Na druhou stranu ten kult ega, teda promiňte, styl výchovy některých rodičů, kdy jejich dítě nikdy neudělá chybu, vše omlouvají, jakýkoliv průser zažehlí za to dítě atd. To vše přispívá k nepřiměřenosti reakcí daných lidí....udělali chybu, stačilo by jí přiznat a omluvit se. Mám vyzkoušeno, že když na mně někdo nastoupí a já doopravdy udělal chybu, tak upřímná omluva odzbrojí každého a mně to nic nestojí. :)
Omlouvat se nebudu, pokud jsem chybu neudělal, ale když jo...no tak co. :D
 
Dnes rano - jedu si po meste tacho 53, zprava z vedlejsi mi to tam foukne kravka v bile oktavce a jeste lazo-plazo, vsak pockam, ne? Tak jsem ji v tu ranu predjel, bo jinak bych musel fakt brzdit a naproti nic nejelo a ta pipina se jeste zacala rozcilovat a gestikulovat. To jsem ani netroubil, nic. Podotykam, ze za mnou odhadem 400 m nic nejelo a ona hned dalsi odbocku zase sjizdela (po cca. 100 m). To nevymyslis....
 
Dnes rano - jedu si po meste tacho 53, zprava z vedlejsi mi to tam foukne kravka v bile oktavce a jeste lazo-plazo, vsak pockam, ne? Tak jsem ji v tu ranu predjel, bo jinak bych musel fakt brzdit a naproti nic nejelo a ta pipina se jeste zacala rozcilovat a gestikulovat. To jsem ani netroubil, nic. Podotykam, ze za mnou odhadem 400 m nic nejelo a ona hned dalsi odbocku zase sjizdela (po cca. 100 m). To nevymyslis....
Tady se člověk na*ere jen při čtení. Úplně mi to zvedlo tlak jen si to představím. Mně stačilo dneska jet do práce trochu později a ten shitstorm co byl v ČB... neuvěřitelný. Samej čepičář a "honimír", jak už bylo zmíněno. Idioti, kteří než se na semaforu rozjedou a "zamíchají" tam tu polívku řadící pákou, skočí tam červená. Já vlastně po městě jenom parkuju. Pokud už jedu, tak jedu za nějakým slimejšem 40 na 50. Zlatá elektrická koloběžka. V Létě si zkrouhnu cestu domů (6km a autem odpoledne tak 45-60 minut) na 10 minut a ještě snížím riziko prasknutí cévky.
 
Takže vesměs tuctové příběhy :rolleyes:

Přeji pevné nervy a ta ráznější přímá výchova ostatních je dost nebezpečný koníček. Opravdu netušíte, co za týpka je protějšek… pepřový sprej do xichtu, svižná pecka tonfou (fakt to někdo i vozí v autě :worried:) či dokonce i jen máchání plynovou (snad pouze plynovou) pistolí Vám za pokažený den či něco horšího ani nestojí ?‍♂️
 
V kabine G, v kufru obcas AR15. Asi bych nedoporucoval necim mavat ?.

Ale pokud to jde, rozhodne doporucuji klidove reseni... ?

Uz jsem to tu mozna nekde zminoval, doporucuji film "Unhinged" s Russelem Crowem ?
 
To spíš v autě ostrý Glock a v kufru...ani nemluvěo_O
 
Ta lopata se ti v Praze hodí ne? Včera bylo nějaký smetí na výjezdu z tunelu Blanka, ale nakonec to uklidili policajti...?
 
Ta lopata se ti v Praze hodí ne? Včera bylo nějaký smetí na výjezdu z tunelu Blanka, ale nakonec to uklidili policajti...?
Tak já si vezu lopatu téměř vždy v autě, hezkou skládací.... :D třeba odhrabat, odházet sníh, naopak přiházet písek pod kola na blátíčku....někoho majznout přes hlavu při obraně a tak. :D

V Praze prej taxikáři vozej v kufru meče nebo co.....:laughing:
Někteří mačety.... :D
 
si rikam ze si to pamatuju trochu jinak a ona to nova zase sestrihala ve prospech taxikare :/
treba ten zacatek tam uplne chybi
 
Back
Top