• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Na me M6/kombi se nejak uvolnilo tesneni na spodni hrane zadniho okna (to v patych dverich). Nebo odlepilo, urvalo, mozna na mycce, nebo sem to strhnul pri skrabani ledu ze skla, nevim! Navic se nejak zdeformovalo, a ted uz vubec nepasuje na to misto kam patri. Jednak to nevypada dobre, a navic se mi nelibi ze ted sparou mezi sklem a plechem tece voda do zadnich dveri. Tak sem se byl v Mazda-servisu zeptat, co s tim, jestli se to neda nejak spravit.

Ale jasne ze se to da spravit, akorat se musi koupit nove tesneni. A ted ta jobofka: to tesneni se neprodava samostatne, jenom v paketu se zadnim oknem, za bratru ~800 €uro-dukatu! To si snad uz Mazda opravdu dela kozy. Kvuli blbemu kousku gumy mam vyplaznout ~20 tisic Kc? Grrrrr! :mad:
 
to @SimSon . Můžeš to nafotit a hodit sem? Podle toho jak to vypadá, mně napadlo zkusit nahřát horkovzduškou,opatrně a nějak srovnat. No a pak když se zadaří, mezi těsnění a plech či sklo ucpat černým silikonem.
 
Tak jsem dnes dostal srdečný pozdrav ze Svitav...:mad::joy:

p01.jpg p02.jpg p03.jpg
 
Poslední úprava:
Vážený městský ouřad Svitavy,

na vaši žádost o výpalné pardon, výzvu k zaplacení určené částky vam sděluju, že moje vozidlo řídil v uvedený čas pan Mustafa Júsuf bin Alabání, narozen 1.4.1999, místo trvalého pobytu Lybie, Behghází, ulice al Qayrawan 77. Jmenovaný projevil o mé vozidlo zájem, požádal o skušební jízdu (před kterou sem jej samozřemě poučil o nutnosti dodržovat povinnosti řidice a pravidla provozu), po ní si však koupu rozmyslel a odjel.

V souladu s Listinou základních práv a svobod použijte pro komunikaci s panem Alabáním berberského jazyka, dialekt kai-ansar, protože jiným jazykem pan Alabání nemluví. Přimlouvám se za to aby ste panu Alabánímu za překročení povolené rychlosti o neuvěřitelných 8km/h udělili co nejvyšší pokutu, protože pořádek musí být, a tak je to správné!

S pozdravem,
vzornej občan
 
Poslední úprava:
Tak jsem vykládal z auta krabice s plínkama na celý měsíc pro malého a byl jsem líný je v tom dešti položit na zem. Opřu si je o bok auta abych mohl zavřít kufr.. Co se může stát... Co čert nechtěl špatně jsem odhadl vzdálenost a při zavírání mi kufr zavadil o krabici... Výsledek viz. Foto. Z úlomků jsem našel jen půlku. Teď už je to podlepené zpátky mamutem ale i tak mě to neskutečně ser*...

DSC_0936.JPG DSC_0938.JPG
 
To nasere...
Mě vzadu v nárazníku vypadla krytka kam se šroubuje tažný oko, pokaždý když jdu okolo tak se mi zvede tlak...
Nevíte kde jí sehnat? Asi nejspíš mazda servis...
 
kolik to je krabic? Zajima me to, protoze my u obou deti mame latkovy a tak nic netaham = neni predstava.
Aktuálně použijeme měsíčně zhruba 250 plen. Nakupujeme dopředu teprve 2. měsíc, je možné, že se ten odhad kolik potřebujeme zmenší. To co jsem tahal je 288 plen :D je to šílené jaká je to spotřeba ale látkové u nas nikdy nebyla alternativa
 
Aktuálně použijeme měsíčně zhruba 250 plen. Nakupujeme dopředu teprve 2. měsíc, je možné, že se ten odhad kolik potřebujeme zmenší. To co jsem tahal je 288 plen :D je to šílené jaká je to spotřeba ale látkové u nas nikdy nebyla alternativa
No ty kraso?
Rikal jsem si ze to nechci tahat sem tam, ale tolik jsem necekal
 
Aktuálně použijeme měsíčně zhruba 250 plen. Nakupujeme dopředu teprve 2. měsíc, je možné, že se ten odhad kolik potřebujeme zmenší. To co jsem tahal je 288 plen :D je to šílené jaká je to spotřeba ale látkové u nas nikdy nebyla alternativa
No to je dost ? naše děti měli průměrný "rozpočet" od narození asi 5 až 6 plen denně, čili 150 až 180 měsíčně, jak rostli číslo samozřejmě klesalo a jsem rád, že už pleny nemusíme vůbec řešit ? látkové jsme taky ani neuvažovali, i když je mi jasné jak jsme zatížili životní prostředí a další věci co nám někteří známí s látkovými plenami vyčítali ?
 
Je snad každého vec pro co se rozhodne ne?
Tohle vlastne patri do tohohle vlakna. Me hrozne stve, jak lidi okolo vzdy vi lip co a jak mame delat?
 
Je snad každého vec pro co se rozhodne ne?
Tohle vlastne patri do tohohle vlakna. Me hrozne stve, jak lidi okolo vzdy vi lip co a jak mame delat?
A nejenže ví jak lépe to dělat, ale hlavně znají všechny reálie tvého/mého života, všechny okolnosti a možnosti. ?

Ano, bylo by lepší stejnou věc obstarat bez jednorázových plen (magicky by ten produkt od dětí zmizel ?), ale ukřižovat někoho za zátěž životního prostředí, když existují lidé, co místo 5 minut pěšky jedou pro cigára do trafiky autem nebo lidi, co jedou na několik týdnů na výletní loď do kasína, bazénu a přecpávat se nekonečným bufetem s krevetama... ? Nebo lidi, co nutně musí třeba...jo, malovat letadlem na oblohu nápisy nebo letět do Londýna na den na nákupy hadrů. Nebo lidi co si každý týdne kupují nové oblečení a staré vyhazují třeba po jednom nošení.

Problém je jinde než v plenkách, přesněji řečeno více škody a rychleji se nadělá jinými činnostmi. ?
 
Je snad každého vec pro co se rozhodne ne?
Tohle vlastne patri do tohohle vlakna. Me hrozne stve, jak lidi okolo vzdy vi lip co a jak mame delat?
V tom jsme zajedno. Mě to taky hrozně štve, ale hold někteří lidé si asi připadají lepší když ti mohou poradit, že to co dělají oni je mnohem lepší než to co děláš ty, ať už jde o pleny, "Sunary", výchovu a spoustu dalších věcí s dětmi spojených ?
 
Ono je to i o financich. Porizeni latkovych plen je docela hodne penez.
Taky mame jednorazove, na noc a na dlouhe vylety. Tak jsme vybirali, aby v nich bylo co nejmene chemie a jako bonus jsou lepe rozlozitelene. Ale opet ty pleny jsou cca 2-3x drazsi nez bezne. Takze ukrizovat nekoho kvuli tomu, ze do toho nejde muze fakt jen blb.

Ale jak se pise vyse, kazdy vi lepe co kdo ma delat a vzdy ten nezucastneny presne vi jak to v zivote maji a umi tak lepe poradit. Taky spoustu lidi vi, ze bych mel lepsi jinou znacku auta a nebo jeste lip, ze jsem si mel koupit naftu?
 
Tak co se týče značky auta tak to je kapitola sama pro sebe ? to slyším pořád jak vykrvácím na dílech, jak mi nesmí auto zmoknout abych ho nemusel ráno zamést na lopatku a vyhodit a tak ? je ale pravda, že i pár mých známých včetně rodičů a mého bratra teď díky mě jezdí Mazdou ?
 
Tak když už se tady tlachá takhle :grinning: ohledně značky auta...já jako asi 15letý trpělivý opakovaný sponzor koncernu v řadě (6x) mám logicky spoustu přátel mezi VW příznivci...moje původně plánovaná S6 byla přijata pozitivně, ale když jsem tu myšlenku překlopil na Mazdu, tak to bylo jen samé...Vždyť ti to zrezne po půl roce...Víš kolik na to stojí náhradní díly...Víš kolik stojí servis...Vždyť to jsou hnusný auta...Nemají ani žádný pořádný motory...a ty chceš benzín jo...tvl fakt si koupíš atmosféru bez turba? Vždyť je to archaické překonané řešení a nejede to vůbec a žere to...atd atd...ještě byli schopní jakžtakž tolerovat můj původní záměr s M6, ale když jsem oznámil změnu na CX-5, tak jsem byl úplnej magor...tak jsem magor no, ale fakt celkem spokojenej magor :cool:
 
Back
Top