• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Pravda bude tradične niekde uprostred. Samozrejme časť tu ostane, časť sa vráti (úprimne, tiež som po škole ostal v ČR a beriem vám tu všetkým do jedného prácu), ale nemusí byť človek zahraničný, aby s ním boli problémy.

Známemu sa stalo, že na parkovisku nejaký pán (z bežne vyskytujúcej menšiny) zle zabrzdil svoj nepoistený žigulík a ten 50m cez parkovisko naberal rýchlosť aby mu to narval tou traverzou čo sa tvári ako nárazník do boku. Radosť na všetky strany a pre poisťovňu obzvlášť.
 
tak z ukrajiny a veci s tim souvisejicich snad nema radost nikdo...zas chapu ze se nikomu nechce cekat kdy jim neco spadne na barak a kdo aspon trochu mohl tak zdrhnul...a v momente kdy se ti scvrkne cely majetek na dve tasky a dve deti tak se kazda pomoc hodi

ale zas verim ze az to tam skonci tak jim taky skonci privilegia tady a vetsi cast se budto vrati nebo pujde o dum dal...
 
Takže si tady z tohoto tématu pomalu začínám dělat svůj vlastní deníček...jako tvl třetí pokuta za 14 dní to už prostě přestává být prdel...copak jsem bohatej jak ten debil v reklamě na eurojackpot co má vlastní ostrov, jachtu jak kráva, asi i vlastní hory a bůhvíco všechno ještě? Jako mě už ty dopisy s modrým pruhem začínají rozhazovat tepovku víc, než telefonáty od šéfa :joy:

P3.jpg
 
Takže si tady z tohoto tématu pomalu začínám dělat svůj vlastní deníček...jako tvl třetí pokuta za 14 dní to už prostě přestává být prdel...copak jsem bohatej jak ten debil v reklamě na eurojackpot co má vlastní ostrov, jachtu jak kráva, asi i vlastní hory a bůhvíco všechno ještě? Jako mě už ty dopisy s modrým pruhem začínají rozhazovat tepovku víc, než telefonáty od šéfa :joy:

Zobrazit přílohu 40346
Budeš asi muset začít využívat omezovač.?
 
Státní pokladna zívá prázdnotou, kříž za statečnost se rýsuje zcela jistě ;)

Jinak tu frustraci chápu, mě k tomu kdysi taky stačily dva dopisy v DS za týden... :rolleyes:
 
Takže si tady z tohoto tématu pomalu začínám dělat svůj vlastní deníček...jako tvl třetí pokuta za 14 dní to už prostě přestává být prdel...copak jsem bohatej jak ten debil v reklamě na eurojackpot co má vlastní ostrov, jachtu jak kráva, asi i vlastní hory a bůhvíco všechno ještě? Jako mě už ty dopisy s modrým pruhem začínají rozhazovat tepovku víc, než telefonáty od šéfa :joy:

Zobrazit přílohu 40346

To táto blbosť už vie posielať aj poštu, alebo to aktualizovali na model s kamerami? Inak takéto úseky kde je na krásne rovnej ceste odrazu 50 pretože sú tam 2 domy mám fakt rád.

Kdesi som čítal že na ceste by nemalo byť zníženie rýchlosti o viac ako 30 oproti povolenej rýchlosti - preto je na dialnici najprv 100 a potom 80 a nie odrazu 80 (možno je na to nejaká norma). Toto je zníženie z 90 na 50 často za zatáčkou, medzi stromami bez nejakého varovania a tiež často v spoločnosti reklamných tabuľ a podobného vizuálneho smogu,.. Radšej mám, keď tam najprv dajú 70.
 
To táto blbosť už vie posielať aj poštu, alebo to aktualizovali na model s kamerami?
B je správně, ty bedny s číslem tam jsou už spoustu let, jen mi prostě nikdo včas neřekl, že na nich udělali upgrade (doplnili kamery) a umí to už i fotit :mad:

Státní pokladna zívá prázdnotou, kříž za statečnost se rýsuje zcela jistě ;)

Jinak tu frustraci chápu, mě k tomu kdysi taky stačily dva dopisy v DS za týden... :rolleyes:
Ještě mám ve hře 2 jízdy z 12.4. (13 jsem tam nejel a 14 jsem se tu milou novinu dozvěděl) tak uvidíme...
 
Včera jsem nechával přezout GHčko. Přijedu, pánové se dali do práce a najednou jeden říká "Vás tady navštívil nějaký dobrák", tak na něj hledím, jdu se podívat a na kole chyběla jedna matka a čepička ventilku. Podle fotek tam ta matka ještě před měsícem byla. Bylo to kolo u spolujezdce, tak si toho člověk moc nevšimne, když nasedá do auta, tak ani nevím, jak dlouho se s tím jezdilo. Každopádně sama od sebe se asi nevytřepala, když tam vydržela bez problému celou zimu a ostatní matice byly utažené normálně... :)
Nechápu lidi, co tohle mají zapotřebí. Cena matice 30korun. Vůbec mě neštvou ty peníze, ale ten princip, že si někdo dovolí něco takového.
 
Včera jsem nechával přezout GHčko. Přijedu, pánové se dali do práce a najednou jeden říká "Vás tady navštívil nějaký dobrák", tak na něj hledím, jdu se podívat a na kole chyběla jedna matka a čepička ventilku. Podle fotek tam ta matka ještě před měsícem byla. Bylo to kolo u spolujezdce, tak si toho člověk moc nevšimne, když nasedá do auta, tak ani nevím, jak dlouho se s tím jezdilo. Každopádně sama od sebe se asi nevytřepala, když tam vydržela bez problému celou zimu a ostatní matice byly utažené normálně... :)
Nechápu lidi, co tohle mají zapotřebí. Cena matice 30korun. Vůbec mě neštvou ty peníze, ale ten princip, že si někdo dovolí něco takového.
Podle mně to někdo udělal jen aby škodil, má asi zvrácené potěšení, že někoho naštve... ?
 
No a nenaštvals někoho Ty ?Že by pomsta ,
Nevím vědomě o ničem. Parkujeme na sídlišti, kde ani nikoho neznáme a v práci parkuje přítelkyně na firemním parkovišti, takže to asi taky ne. Tam by si to nikdo nedovolil, v nemocnici jsou kamery :D
Spíš se to někomu opravdu hodilo, nebo jak říká @amarid
 
Nevím vědomě o ničem. Parkujeme na sídlišti, kde ani nikoho neznáme a v práci parkuje přítelkyně na firemním parkovišti, takže to asi taky ne. Tam by si to nikdo nedovolil, v nemocnici jsou kamery :D
Spíš se to někomu opravdu hodilo, nebo jak říká @amarid
Jsou to k..vy!Ono to asi některým šmejdům udělá radost, když materiál za pár korun musí šlohnout.Mě když jsem měl ještě Fiata dal kámoš čepičky ventilku Abarth z Číny.Položka za 1euro.Měl jsem je celkem dlouho a už byly pěkné vybledlé.A nějaká svině mě je před firmou šlohla,ale jenom tři,protože ta čtvrtá mu nešla povolit ?Tak jsem se tomu zasmál a popřál ať ty tři ve zdraví užijou.?A dal zase klasické černé.
 
Jsou to k..vy!Ono to asi některým šmejdům udělá radost, když materiál za pár korun musí šlohnout.Mě když jsem měl ještě Fiata dal kámoš čepičky ventilku Abarth z Číny.Položka za 1euro.Měl jsem je celkem dlouho a už byly pěkné vybledlé.A nějaká svině mě je před firmou šlohla,ale jenom tři,protože ta čtvrtá mu nešla povolit ?Tak jsem se tomu zasmál a popřál ať ty tři ve zdraví užijou.?A dal zase klasické černé.
Já musím zaklepat, mně nikdo ještě nikdy čepičky ani matky ani nic neukradl. A to jsem bydlel v Praze a parkoval na ulici na mnoha sídlištích. :D

Asi tomu pomáhá to, že se moc nerozčiluji ani když mi někdo dveřmi "ojede" dveře (jak rády děti vystupují). Co tím chci říct, že moje auto přestože je pěkné, tak ani vzdáleně nepřipomíná leštěnku. A taky nepůsobí luxusně. :D
 
Mě ještě tenkrát, když jsem bydlel v Praze na Invalidovně vzali z Vectry přední stěrače. No a samozřejmě jsem si toho všiml až když jsem setřel, super to bylo ;)

Teď už se tomu směju taky, ale tenkrát mě to fakt naštvalo. Byly týden staré a origo za asi 1300,- Jsem si říkal, že ji dopřeju :)
 
Tiez sa mi to stalo, ale stierace boli stare (Bosch Aerotwin). Nastastie som si to vsimol pred zotretim. Dal som nove a zamykaci mechanizmus stieracov zalepil superlepom.
 
Mna osobne ani tak nenastvalo, ze mi chybaju stierace, aj tak som ich chcel vymenit. Ale ze kvoli par eurovej polozke niekto nevaha mi znicit celne sklo (ak by som najprv zotrel) a ze zijem v krajine, kde sa ludia takto k sebe spravaju, to mi bolo fajt luto. Lebo toto je iba priznak hlbsich problemov.
 
V návaznosti na předchozí diskuzi - Co mám Mazdu, tak zjišťuji jaké prokletí to je mít hezké auto. Kdejaký "polo-člověk" se motá kolem auta, tak přemýšlím co jako bude. Parkující matky, vysoké obrubníky, pyly ze stromů, řidiči neumětelové, díry v silnicích.

No a pak mám Omegu. A Omega prostě jen je. Mám ji rád. Ale neprožívám to. V zásadě to nemá co do spojitosti s hodnotou auta až tolik, jako s tím, že Mazda je prostě hezká a chci aby byla dál. Omega už kdysi hezká byla. To už neplatí a tak prostě neplakám pro každé příkoří. Někde má šrámy a já ji polituju, pod víkama ventilů teče olej, tak ji pohladím, doleju a řeknu papéééj:joy: ("kovářova kobyla" = splněno). A nejvíc mě na tom autě baví, že vypadá člověk jak totální žebrák.

Nejradši v tom jezdím v rozervaných riflích, mikině a špinavých botech - úplně mě těší, jak splňuju lidem ten jejich názor, že je to auto pro cikány a zkrachovalce. Sociálně ekonomický rozdíl mezi mnou a ustrojeným mládencem v naftovém Superbu se projeví až na benzínce, neboť jeho dálniční spotřeba mě svítí na volnoběh :joy::joy::joy:
 
Back
Top