• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Bohužel, ano o_O Ikterus / žloutenka až žltačka : unamused: 6-8 týdnů do sklizně prý = vydržet ?
 
já zatím ne, asi to u nás zaseli trochu později .Každej rok stejný :D
 
Keby ma to dráždilo len na aute, tak to nejak prežijem / spláchnem / odignorujem. Bohužiaľ ma to viac dráždi v nose, krku, očiach a v tomto období sa cítim ako po prehratom zápase s Tysonom ?
 
a ja si rikal proc po prijezdu z wapky mam auto popraskovany jak kdybych tam vubec nebyl :D
jo, jel jsem kolem zlutyho pole ...:eyes:
 
Tak aktualizace, dneska sem přijel domů z práce, páč jezdím na kole, a auto taky chytlo žloutenku. Tak to vyléčí Dr. Wap o víkendu, aspoň na chvíli.
 
Dnes po ceste Praha - Morava bol nejaký poprašok to najmenej viditeľné.

Nechápem ako je možné že je v prírode ešte nejaký hmyz. Tak 300 kúskov mám len na skle a ďalšie po celom predku. ? už skoro nebolo vidno vpred keď som sa to pokúsil stieračom vylepšiť a rozotrel som to aj cez to čisté ?‍♂️
 
@myscho dávám ti za pravdu, jezdím podobnou trasu a je to fakt děs, minulý víkend jsem byl v Praze na fotbale a musel jsem sklo umýt už po příjezdu do Prahy, protože v noci zpět bych jinak řídil jak Stevie Wonder :cool: ale není to novinka, už to trvá dost dlouho, tady mám jednu archivní fotku z léta 2015 :joy: (když jsem ještě cestoval s koncernem)

masakr.jpg
 
To je normalni,kdyz nejdes pod 150km/hod.

Motorkari jezdi takto obaleni hmyzem bezne :D
 
Poslední úprava:
tak je nezpochybnitelný fakt, že tehdy jsem ještě nejezdil zrovna klidně a zrovna z předchozího dne (kdy jsem to nachytal) mám uloženou část jízdy z navigace (data GPS) :imp:

rychlost.jpg
 
kluci to už je dávno pryč, teď už jsem klidný řidič :) @golfiik ty pokuty jsou za 57+58+59 na 50 to není zrovna zběsilá rychlost navíc tam konkrétně, kde ještě pamatuju, že tam ani nebyla snížená rychlost, tomu se ani nedá říkat obec ;)
 
za rodicema jezdim litovelskym pomoravim, navic vesmes byva prazdna dalnice...vypada to dost podobne :D
 
Já četl ohledně dálničního poplatku opak, tak raději zde ještě... citace:

"Kontrolu provádí přímo v provozu Policie ČR a Celní správa ČR pomocí kamer umístěných ve vozidlech, mimo ně nebo na mýtných branách. To, že vozidlo má platnou elektronickou dálniční známku nebo je od ní osvobozeno, se ověřuje v evidenci vozidel. Pokuta za jízdu bez dálniční známky se na místě může dostat až na 5000 Kč. Ve správním řízení pak na 20 tisíc korun."

Pro mě byla novinka ta Celní správa ČR ?
 
mozna jak kde, pro cteni RZ musi byt brany osazeny kamerovym systemem a to aspon v okoli Brna je zatim celkem vzacnost
 
Já myslím, že jsou to jen vybrané mýtné brány zatím. I když plán je, aby to pak dokázaly všechny na zpoplatněných silnicích.

Co se týká té kontroly známek Celní správou, tak ta je kontrolovala vždy ( i když byly ještě klasické "nálepky"). Většinou jsem je ale viděl vytvářet tuto aktivitu akorát každý únor, kdy byla povinnost mít známku novou. :D
 
Back
Top