• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Co se týká té kontroly známek Celní správou, tak ta je kontrolovala vždy ( i když byly ještě klasické "nálepky").
Hmmm, to bych se asi chvilku vzpouzel z nevědomosti :eek:
Mě párkrát brala jen POLICIE ČR a mimo jiné chtěli vidět ten původní kontrolní kupón...
Tak i tak, moc je penězi za pokuty nekrmit ;)
 
V návaznosti na předchozí diskuzi - Co mám Mazdu, tak zjišťuji jaké prokletí to je mít hezké auto. Kdejaký "polo-člověk" se motá kolem auta, tak přemýšlím co jako bude. Parkující matky, vysoké obrubníky, pyly ze stromů, řidiči neumětelové, díry v silnicích.

No a pak mám Omegu. A Omega prostě jen je. Mám ji rád. Ale neprožívám to. V zásadě to nemá co do spojitosti s hodnotou auta až tolik, jako s tím, že Mazda je prostě hezká a chci aby byla dál. Omega už kdysi hezká byla. To už neplatí a tak prostě neplakám pro každé příkoří. Někde má šrámy a já ji polituju, pod víkama ventilů teče olej, tak ji pohladím, doleju a řeknu papéééj:joy: ("kovářova kobyla" = splněno). A nejvíc mě na tom autě baví, že vypadá člověk jak totální žebrák.

Nejradši v tom jezdím v rozervaných riflích, mikině a špinavých botech - úplně mě těší, jak splňuju lidem ten jejich názor, že je to auto pro cikány a zkrachovalce. Sociálně ekonomický rozdíl mezi mnou a ustrojeným mládencem v naftovém Superbu se projeví až na benzínce, neboť jeho dálniční spotřeba mě svítí na volnoběh :joy::joy::joy:
Tak tohle jsi napsal moc hezky.?
 
3x jsem se ptal pneuservisaka, zda ty nove gumy nahustil na 2.4. Ted jsem to po tydnu jezdeni premeril, nebot se mi to nejak nezdalo (na nerovnostech dost dunely) a jasne, kazda guma mela o 1 atmo vic. Do prd.le uz, fakt na nikoho neni spolehnuti!
Co si neuděláš sám to nestojí za nic.?Já to praktikují tak, že to nafouknu kompresorem na požadovaný tlak a pak kouknu na čidla a dofukuju a ufukuju až je to cajk.Ale je to pakárna to trefit.?
 
Cajk podľa čoho? Má byť 2.6, dám kompresorom 2.6, čidlá nemajú problém ak majú všetky rovnako..
 
Dnes směr Praha před Benešovem jsem chytil šroub Ø6 do zadního kola. o_O Zrovna když to nejméně potřebuješ. Slyšet to bylo hned, hlava šestihran dělala pěkný randál. Asi po 1km když jsem to nasměroval do pneuservisu Líšno-Bystřice šroub vypadl a pneumatika byla hned prázdná :confounded:. Jediné štěstí bylo, že pneuservis byl už jen cca 2km daleko. Tímto i děkuji pánovi ze servisu, že si pro kolo přijel a zase opravené dovezl zpět. ?

01.jpg
 
@Kaplan vyšlo ti to OK takhle, ale jinak to jde jednoduše řešit asistencí z POV :)
 
Cajk podľa čoho? Má byť 2.6, dám kompresorom 2.6, čidlá nemajú problém ak majú všetky rovnako..
Samozřejmě podle manometru na kompresoru.Jenom manometr na kompresoru úplně nesouhlasí s hodnotami z čidel.Asi je to tím, že se mě ta rafička blbě trefuje na stupnici.?Je to vždycky+- desetinka,dvě o proti čidlům.A protože jsem pacient a puntičkář,tak to vždycky ladím, až je na všech čidlech tak jak má.?
 
Hromadu práce jsem měl připraveno na víkend, i na autech nějaký drobnosti, ale bohužel...
20220512_140917.jpg20220512_141008.jpg
Kousnul se mi sololak při řezání na formátce a vystřelil proti mě.
Naštěstí to není zlomený, ale jen nateklý šlachy a mám tak alespoň týden klid v sádrové dlaze...
 
Jdu k autu a ejhle, dveře u řidiče někomu přišly do cesty. deformace je i lehce v lemu a nad ním. takže mě čeká PDR. pořád něco, chvíli nemůže být klid. chjo
Lidi jsou opravdu s prominutím hovada. V pátek jsem umyl auto a taky jsem pak obcházel kolem něj a počítal nové záseky....
 
Dnes mi znovu psala poistovna. V breznu nahlasena na havrijne skoda (nejaky dobry clovek nacuval do auta a samozrejme listok nikde) Po skusenosti s klicem na dverach som volal PZ nech mam papier a nahlasil udalost. Allianz v pohode, aj ked ich odhad je mimo kedze je skrabnute aj LED svetlo. Takze volani do Car Star. Dohodnuty termin, 2 dny pred telefonat, nemame dil (naraznik na M3 2018). Odklad o 3 tyzdne a zase to samé. Uz mi ani neponukli termin. Prej az im to Mazda doda tak sa ozvu. A mna uz urguje poistovna s riesenim skody kde sa za 3 mesiace nic nepohlo. To fakt ma Mazda problem s dielmi na takej urovni? Nechcem sakra opravovat 30r auto.
 
Letos je prý hrozně moc hmyzu takže si asi užijeme repelenty a časté mytí..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top