• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Kdysi jsem jel od Č.Budějovic po dálnici na Soběslav a vjel jsem do roje nějakého létajícího hmyzu.Byl to asi kilometrový úsek,ale auto vypadalo jak bombardér po náletunad Německo za 2.Sv.Bylo kropenaté úplně všude!Ani stěrače to nechtěli utřít.?Hmyz to byl takový urostlý a hlavně šťavnatý.?No druhý den jsem to musel dostat dolů.No nešlo to ani za nic!Aby ne když jsem s tím jel půl noci přes půl republiky.?
 
Prosím vás, má GH ve standardní výbavě zásuvku 12V v kufru? Mě tak neskutečně sere, že ji v GY nemám, když tam dávám chladící box... ?
I ta moje pracovní plečka škodovácká ji má. ?
 
Prosím vás, má GH ve standardní výbavě zásuvku 12V v kufru? Mě tak neskutečně sere, že ji v GY nemám, když tam dávám chladící box... ?
I ta moje pracovní plečka škodovácká ji má. ?
GH Wagon má zásuvku i v kufru... ;)
 
Rád bych zažil nějaké trošku delší období svého soužití s Mazdou, kdy nenajdu někde pozdrav od nějakého debilního kokota...:imp: to auto snad ty degeny přitahuje, nebo nevím :skull:

z1.jpg z2.jpg
 
Rád bych zažil nějaké trošku delší období svého soužití s Mazdou, kdy nenajdu někde pozdrav od nějakého debilního kokota...:imp: to auto snad ty degeny přitahuje, nebo nevím :skull:

Zobrazit přílohu 40747 Zobrazit přílohu 40748
No co na to říct, přitahuje, je až moc hezké. ?

Sice ne Mazda, ale v úterý jdu ráno k autu a je odřené při vyjíždění z šikmé řady (jakoby 70 stupňů k chodníku, ne kolmo). Někdo jede z nuly a začne moc brzo zatáčet a u zadního levého kola mi udělá hromadu šrámů (napočítal jsem přes 15 různě velkých rýh). Samozřejmě, mám černou metalízu, kde je vše vidět. ?
Normálně by mně to nakrklo, ale za nějakých 10 let v Praze jsem odolný kus.

Ale stále to nemá na kolegyni, před týdnem jede a v protisměru na užší silnici jede nějaká dáma, která jí na férovku sejmula zrcátko u řidiče, to se rozlítlo na kusy. Totální destrukce...a samozřejmě dáma v ruině jede dál, rány si nevšimla, ani nebrzdila nic. Prostě odjela. ?
Pozn.: Na té silnici se dá běžně vyhnout s kamionem, ale tahle dáma jela moc na středu.
 
Minulý víkend som bol prevetrať svoju 6tku, po tom čo celý týždeň stála v garáži, a pri návrate domov na krásnej novej ceste zrazu buch, buch, buch od prednej nápravy. Zastavím, vizuálne skontrolujem kontrolky, spustím diagnostiku na aute, obzriem auto vizuálne zvonku a nikde nič. :worried: Znovu naštartujem prechádzam pár metrov a znova buch, buch, buch... Zastavím auto na okraji pakovaná vizuálna kontrola a zároveň kontrola skrutiek na kolese nič sa mi však nepodarilo zistiť tak som sa rozhodol zavolať asistenčnú službu...Zastavuje sa pri mne policajné auto a dáva mi radu aby som posunul auto viac na stranu...,
hoci nerád posuniem a ako ho znova obchádzam tak ma čosi zaujme na pneumatike:tired_face:. Viac ako 20 rokov som nič také nezažil.:relieved:
Po výmene za dojazdovku som spokojne dorazil z výletu domov.
Pneu už opravená ale napriek tomu som objednal novú sadu...

Mazda 6 defekt.jpg
 
Tak aspoň máš rezervu. Já tam vozím je set na lepení a tu lahvičku od Mazdy. Pokud by to zalepit nešlo, tak jedině zavolat asistenční skužbu od Mazdy. A pak nevím, jak by se to řešilo.
 
Back
Top