• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

No jasně, já taky auto nepůjčuju, ale jsou 3 lidi, kterým to prostě půjčím, když si řeknou (tak 1x za rok max tedy a jen na chvíli :p) ale obecně prostě když někoho trefíš, tak seš jantar ty a ne to auto a už vůbec ne majitel toho auta :)
Chápu. Stejně, nepůjčím pomalu ani drahé polovičce. ??
 
Chápu. Stejně, nepůjčím pomalu ani drahé polovičce. ??
Tak to by u nás neprošlo.Kdybych ho ženě nepůjčil,tak bych dostal do držky.? Ještě že jsem si ji za ta léta řidičský vycepoval a řídí vcelku obstojně.?A potom co se mě podařilo zlehka líznout zadní disk, bych tuplem neuspěl s tvrzením, že by autu mohla něco udělat.?
 
No a na závěr ještě jedna úvaha...dlouhodobě se nemůžu smířit vnitřně s jednou věcí u POV...a to, že ten bonus/malus jde k tíži pojistníka a nikoliv konkrétního řidiče...jasně, musela by se změnit legislativa, ale bylo by to ku prospěchu věci, protože takhle půjčíš někomu auto, on ho naboří a kromě toho, že musíš řešit rozbitý auto, tak ti to ještě zdraží povko, nevím proč to nikdo neřeší...nebourá auto, ale řidič. Osobně bych uvítal povinné na řidiče a ne na auto.
Přesně tak! Buď to má být na řidiče, nebo když už, tak na konkrétní auto :)
Já řešil situaci, kdy moje drahá polovička ťukla auto, ale pojistka byla na mě. K mému neštěstí je na mě pojistka u obou Mazd a ejhle, já jsem neboural, červené GG nebouralo, ale stejně se zvedne pojistka i na něm.
Když jsem volal do pojišťovny a ptal se na to, bylo mi řečeno, že já jsem pojistitel a dál se to neřeší :)
 
Přesně tak! Buď to má být na řidiče, nebo když už, tak na konkrétní auto :)
Já řešil situaci, kdy moje drahá polovička ťukla auto, ale pojistka byla na mě. K mému neštěstí je na mě pojistka u obou Mazd a ejhle, já jsem neboural, červené GG nebouralo, ale stejně se zvedne pojistka i na něm.
Když jsem volal do pojišťovny a ptal se na to, bylo mi řečeno, že já jsem pojistitel a dál se to neřeší :)
V tom máte kluci naprostou pravdu a nemůzu s vámi jinak než souhlasit.Ja měl teď jinou patálii s pojišťovnou.Jak mám teď rozebranou Mx5,tak k vůli pojistce chtěli doložit foto tachometru.Málo jezdím/málo platím.? Jenom že jak je auto mrtvé do budíků se nedostanu.?A tak nám to pojišťovna napočítala na 13litrů i s havarijkem.No myslel jsem, že mě trefí.?Nakonec se nám to podařilo doložit.Řikám si,tak a teď je to v suchu.No nebylo.Volala bába z pojišťovny, že není možné,aby byl roční nájezd jenom 1900km a kdesi cosi.Tak jsme jí horko těžko vysvětlili, že je to sezóní auto, že je celou zimu v servisu a tudíž jezdit nemůže a protože je motor ven ,tak jsme nemohli doložit stav km.Ještě jsem jim poslal i vyjádření servisu.No dopadlo to naštěstí dobře.Pojistku přepočítali a nakonec to bylo jenom 3700.Tak jsem si oddychl.?
 
Přesně tak! Buď to má být na řidiče, nebo když už, tak na konkrétní auto :)
Já řešil situaci, kdy moje drahá polovička ťukla auto, ale pojistka byla na mě. K mému neštěstí je na mě pojistka u obou Mazd a ejhle, já jsem neboural, červené GG nebouralo, ale stejně se zvedne pojistka i na něm.
Když jsem volal do pojišťovny a ptal se na to, bylo mi řečeno, že já jsem pojistitel a dál se to neřeší :)
Víš jak, někdo to zaplatit musí. ?
 
To je ten zákon padajícího h...a.?
Jo no, a kdo lépe nakrmí bestii než ten dole. ?

Co mně nepotěšilo minule s pojistkou bylo, že pět let jsem u jedné pojišťovny POV a HAV (upřímně jsem byl líný), a cena je nějaká. Najednou přejdu jinam a za identické pojištění platím o čtvrtinu méně. ? Jako vím, že to není charita...ale holt se věrnost nenosí, ani když nemám žádnou událost. ? hlavně podojit. ?
 
To mě taky štve.Měl jsem podobnou zkušenost s jedním pojišťovákem.Léta jsme byli s pojistkáma u něho a nic se nedělo.Pak jsme sehnali jiného udělal nám pojistky líp a levněji.Ani ne do měsíce volal rozhořčeně ten starý a pomalu mě nadal, že proč jsme přešli a že oni to taky tak umí.Tak jsem mu jenom řekl, protože jste mě to nenabídnul a měl po řeči.?Hold o zákazníka je potřeba se starat,jinak uteče ke konkurenci.
 
To jsou přesně pak pojišťováci na hov... Já mám jednu paní, vždy mi udělá perfektní cenu nejen na auto, ale i na barák a osoby. No a po roce zavolá jestli může přijet, že se na smlouvy podíváme. A vždy nám tam něco upraví, přidá, odebere, podle důležitosti nebo co mají zrovna za akci a vždy platím míň. Takže ona něco změní ve prospěch mně a taky má za změnu nějaké peníze. Jen teď na auto jsem si dal na POV a HAV fixaci na tři roky, kterou mi i doporučila.
 
To jsou přesně pak pojišťováci na hov... Já mám jednu paní, vždy mi udělá perfektní cenu nejen na auto, ale i na barák a osoby. No a po roce zavolá jestli může přijet, že se na smlouvy podíváme. A vždy nám tam něco upraví, přidá, odebere, podle důležitosti nebo co mají zrovna za akci a vždy platím míň. Takže ona něco změní ve prospěch mně a taky má za změnu nějaké peníze. Jen teď na auto jsem si dal na POV a HAV fixaci na tři roky, kterou mi i doporučila.
Jj dobrý pojišťovák který se stará je výhra.Musím zaklepat,zatím všechno bez keců zaplatili.?
 
Dnes mě naštvalo něco úplně mimo oblast aut tak snad to nevadí ? přepínám si teď tak televizi a narazím na film Marco a pod tím čtu "Oddělení Q". Tak si řeknu paráda, nový díl mé velmi oblíbené Dánské detektivní série, pak čtu dál a zjistím, že kvůli změně producenta změnili i komplet obsazení ? no i když tam hrají i naši spoluobčané tak to stojí pěkně za ? tak zklamaný a naštvaný jsem už dlouho nebyl ?
 
To je spis vyblite, nez ze by to slo spodem. Nevim, kde to stalo, ale tipuji nejakou kocku, kunu....
 
Tohle je opravdu strašidelný, co se zavádí...já furt tajně doufal, že si někdo vezme rozum ze zadního výfuku do hlavy, ale bohužel...Buďte dobrý, Johne Spartne...
 
Tady to za chvíli s těma zákazama, příkazama, omezeníma a buzeracema + rostoucí cenou aut dopadne jak na Kubě. Za chvíli tu bude každý druhý auto na veteránských značkách.
 
Back
Top