• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Jedna věc je předplatné u aut...ale zdá se mi to nebo úroveň psaní se... změnila?


Cituji:
Německé BMW rozšířilo předplatné za některé speciální prvky výbavy. Pomocí programu ConnectedDrive Store lze na měsíc objednat třeba vyhřívaná sedadla nebo volant. Tyto funkce vozy fyzicky umí, ale je možné si je i na omezenou dobu takzvaně odemknout.


Speciální prvky výbavy jsou vyhřívaná sedadla nebo...volant?
To si snad autor dělá z čtenářů srandu nebo?
 
No pěkné,to snad ani nemohl brzdit.?
 
Z jiného soudku - taky máte pocit, že naši řidiči neumí jezdit přes kruhové objezdy? Občas se mi stane, že na kruháči s předností v jízdě vozidel na kruháči (jsou tam značky Dej přednost v jízdě) na mě troubí řidič, který přijíždí na kruháč na vjezdu vlevo ode mě, ale vjíždí na kruháč později jak já, ovšem rychle v domnění, že kruháč projede s minimálním zpomalením. Takže na objezdu je hned u mě a troubí. Zejména se to stává tam, kde v tom jeho směru jsou ostrůvky mezi pruhy opačných směrů, takže nemusí moc prudce měnit na kruháči směr jízdy.
Nějak prostě nechápou, že když vjíždím na kruháč, tak dávám přednost jen vozidlům, které jsou již na objezdu, nikoli těm, které se na něj teprve chystají vjet. Tedy i kdybychom na objezd vjeli současně, tak mě nesmí ohrozit. Jednou jsem se o to za kruháčem pohádal s jedním taxikářem, který vůbec nechápal. Ale bylo to v době krátce poté, co tam kruháč nově vybudovali a on jel po původní hlavní - tak dejme tomu. Ale to už je nejméně 5 let.
 
Z jiného soudku - taky máte pocit, že naši řidiči neumí jezdit přes kruhové objezdy? Občas se mi stane, že na kruháči s předností v jízdě vozidel na kruháči (jsou tam značky Dej přednost v jízdě) na mě troubí řidič, který přijíždí na kruháč na vjezdu vlevo ode mě, ale vjíždí na kruháč později jak já, ovšem rychle v domnění, že kruháč projede s minimálním zpomalením. Takže na objezdu je hned u mě a troubí. Zejména se to stává tam, kde v tom jeho směru jsou ostrůvky mezi pruhy opačných směrů, takže nemusí moc prudce měnit na kruháči směr jízdy.
Nějak prostě nechápou, že když vjíždím na kruháč, tak dávám přednost jen vozidlům, které jsou již na objezdu, nikoli těm, které se na něj teprve chystají vjet. Tedy i kdybychom na objezd vjeli současně, tak mě nesmí ohrozit. Jednou jsem se o to za kruháčem pohádal s jedním taxikářem, který vůbec nechápal. Ale bylo to v době krátce poté, co tam kruháč nově vybudovali a on jel po původní hlavní - tak dejme tomu. Ale to už je nejméně 5 let.
Ano...asi to ale u těchto jedinců není jen o kruháčích. Obecně mají problémy s přednosti v jízdě. Blahé paměti vzpomínám na debila, co na mně troubil, že jsem jel a nepustil. Musel to zadupnout jinak by byla bouračka. On přijížděl ke stopce a já byl na hlavní. ?
 
Dnes parádní středeční den aneb když kolegové z IT neumí zacouvat na místo.

Zobrazit přílohu 41440
Tohle je vážně mrzuté... člověk se asi neoběsí, neboť má zrovna moc práce :rolleyes:, ale někdo si odpustil pár vteřin pozornosti a Ty nyní budeš řešit týdny a ještě se třást o slušný výsledek :no_mouth:. Kolegům n****t (pardon) do rukou a čtrnáct dní nepustit umýt :innocent: a Tobě přeji hladký průběh opravy ?
 
Hm, já jich předjížděl na okresce 15, jeli vedle sebe po třech a zabrali celej pruh. Kdybych je měl objet o metr a půl, jel bych asi škarpou.........?
 
Toto je len časť skupiny, vybral som záber, kde vidno ako blokujú auto.. V popredí tiež išla skupina cez celý pruh v trojstupe.
 
To je na h....tohle no, já když jedu na kole, snažím se myslet jako šofér a když jedu autem, tak se snažím myslet jako cyklista, kdyby to takhle zkusila většina, tak by bylo krásně na těch našich silnicích :)
 
Tak dneska mě po 4 letech opět navštívila kuna, prošla se po plastovým krytu motoru, zjistila že je to pořád ta samá Mazda a zase se potichu vytratila. Mexickej tapecírunk z haubny jí evidentně nechutná, tak ho nechala na pokoji. Musim poděkovat sousedovi, že se o ní tak dobře stará, má u něj pod střechou teplo a zřejmě ani netrpí hlady. Hodná holka. ?
 
Tak dneska mě po 4 letech opět navštívila kuna, prošla se po plastovým krytu motoru, zjistila že je to pořád ta samá Mazda a zase se potichu vytratila. Mexickej tapecírunk z haubny jí evidentně nechutná, tak ho nechala na pokoji. Musim poděkovat sousedovi, že se o ní tak dobře stará, má u něj pod střechou teplo a zřejmě ani netrpí hlady. Hodná holka. ?
Proti kunám existuje jen jedinej styl boje:
 
Jo to je ono, tahle kuna má v okolí oblíbené asi 4 půdičky kde tráví večery, jak to ale udělat, aby Alláhu Akbar zasáhl právě tam.....No na rohu ulice bydlí nějaký Syřan, tak snad poradí.....?
 
Kuna je teritorialni zvire. Obchazi si svuj rajon porad naprosto stejnou cestou a ve stejny, ci hodne podobny cas. Staci si pocihat.

.... kdyz ji nejakym zpusobem vystrnadis, tak ji, bohuzel, velice rada nahradi jina.
 
rodice meli na chalupe roky v podkrovi kuny...zkouseli vsechny mozny triky jak se jich zbavit...
pak adoptovali kocku(venkovni) a kuny zmizely
 
Po zahradě mi běhaj ve dne v noci 4 sousedovic kočky a s kunou to nic nedělá. Mám na ní nalíčenou sklopnou klec a každou chvíli z ní pouštím kočky nebo ježky. V autě u motoru mám chlupy ze psa Čau Čau a ty prej pěkně smrděj, možná proto se v tom motoru nikdy nezdrží ....?
 
par let jsem mel doma 2 fretky, mam predstavu co to je ze bestii :D
 
Back
Top