• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás naštvalo?

Aj medzi zvieratami sú rôzne váhové kategórie. Keď som býval na internáte, tak spolubývajúci mal kocúra, ktorý dočiahol na stôl so zadnými nohami na zemi. Ten by dal aj menšieho psa (ktorý by sa asi rýchlejšie udusil jeho chlpmi, ktoré boli všade).. :grinning:
 
Když pojde někde v rohu, to je ta dobrá varianta, horší je když pojde v tom střešním prostoru co je minerální vata. To pak asi pěkně smrdí a člověk neví odkud to přesně jde......?
 
Aj medzi zvieratami sú rôzne váhové kategórie. Keď som býval na internáte, tak spolubývajúci mal kocúra, ktorý dočiahol na stôl so zadnými nohami na zemi. Ten by dal aj menšieho psa (ktorý by sa asi rýchlejšie udusil jeho chlpmi, ktoré boli všade).. :grinning:
Stačí si dohledat mainskou mývalí kočku. Vypadá to spíše jako rys co si nechal narůst háro na metalistu, a hmotnost to má podobnou. Kocour je klidně přes 10kg.
 
Trochu OT, máme Norskou lesní kočku a kuna/cokoli jiného se nám po dvoře jen tak neprojde.
A když jo tak to končí nějak podobně samozřejmě s řádným chlubením.
Problém je, že kočka má spotřebu větší jak RX8 rozhodně na počet najetých kilomerů.

IMG_20200213_150443.jpg
 
Trochu OT, máme Norskou lesní kočku a kuna/cokoli jiného se nám po dvoře jen tak neprojde.
A když jo tak to končí nějak podobně samozřejmě s řádným chlubením.
Problém je, že kočka má spotřebu větší jak RX8 rozhodně na počet najetých kilomerů.

Zobrazit přílohu 41487
Tohle je lasice. Kuna je o dost větší – podle wiki má lasice kolčava 30–250 g, lasice hranostaj 140 až 350 g, kdežto kuna 0,8–1,6 kg.
 
Já vím, ale zamordovanou kunu sem nemohl na foto najít, ale běžně se tak děje. btw. Čica má 8 let a při posledním očkování vážila skoro 6kg. Fakt je, že teď tady byly uzavírky a tak sem byl nucen parkovat mimo dvůr na ulici a už byl motor poťapkaný.
 
Poslední úprava:
Ach jo, takovou chvíli ji mám doma a už to takhle schytala :pensive: A co myslíte, měl jsem alespoň vzkaz za stěračem? Samozřejmě, že ne, ale to se dotyčný hodně spletl, protože vím co to bylo za auto, stalo se to v ulici před barákem, takže už ode mě má vzkaz on a doufám, že se tomu postaví čelem. Teoreticky by mohl být i záznam z kamery z ulice, ale nejsem si jistý, že má až takový záběr, takže doufám v jeho součinnost.

PS: Kolik mě tak může tahle sranda stát, jestli to neklapne? Zároveň uvítám tip, kde to nechat udělat nějak hezky, ideálně Praha, případně okolí.
Podařilo se mu mi odrbat jak nárazník, tak i část blatníku.

83D1C943-4AB6-4193-8046-6D1C0E21AF8C.jpeg
 
Poslední úprava moderátorem:
Mrzuté... jen sázím, že se bude zatloukat, fabulovat a tak :rolleyes: cokoli jiného mě příjemně překvapí, co (?)
 
Mrzuté... jen sázím, že se bude zatloukat, fabulovat a tak :rolleyes: cokoli jiného mě příjemně překvapí, co (?)
Já doufám, že bude dostatečná moje jasná pohružka už ve vzkazu a nebude se kroutit a pokud ano, tak doufám v dostatečně široký záběr kamery. Vytočený jsem až až, takže je to i v jeho vlastním zájmu mě nevytáčet ještě víc :)

No tohle není zrovna ten klub, do kterého se chce člověk dostat :) a když už tak ne tak rychle.
 
Ach jo, takovou chvíli ji mám doma a už to takhle schytala :pensive: A co myslíte, měl jsem alespoň vzkaz za stěračem? Samozřejmě, že ne, ale to se dotyčný hodně spletl, protože vím co to bylo za auto, stalo se to v ulici před barákem, takže už ode mě má vzkaz on a doufám, že se tomu postaví čelem. Teoreticky by mohl být i záznam z kamery z ulice, ale nejsem si jistý, že má až takový záběr, takže doufám v jeho součinnost.

PS: Kolik mě tak může tahle sranda stát, jestli to neklapne? Zároveň uvítám tip, kde to nechat udělat nějak hezky, ideálně Praha, případně okolí.
Podařilo se mu mi odrbat jak nárazník, tak i část blatníku.

Zobrazit přílohu 41514

Cena bude dosť závisieť od toho, ako to budeš chcieť riešiť. Buď prestriekanie nárazníku + retuš toho nad tým, alebo výmena celého dielu v autorizáku z poistky vynníka + striekanie pol auta (takto som dopadol ja po ťukanci ktorý som si ani skoro nevšimol a spravila by to tá korekčná sada za pár stoviek, ale ulomila sa tam taká malá pacička čo drží hmlovku = v autorizáku výmena a lakovanie celého nárazníka za 35tis)
 
Z pojistky viníka si mile rád nechám udělat klidně celé auto, tuplem vzhledem k tomu, jak se prozatím zachoval, že to ignoroval. Zatím nikdo nevolal, tak nevím, jestli večer, až se vrátím z práce půjdu zvonit na zvonky, čí to auto je, nebo rovnou volat PČR, ať to vyřeší, tohle mě vážně vytáčí a štve mě i to, že kvůli takové "prkotině" budu třeba otravovat PČR, ale jinak se k majiteli asi nedostanu, sám nezjistím nic a stát mu od rána do večera u auta, až se objeví fakt nebudu.
 
Z pojistky viníka si mile rád nechám udělat klidně celé auto, tuplem vzhledem k tomu, jak se prozatím zachoval, že to ignoroval. Zatím nikdo nevolal, tak nevím, jestli večer, až se vrátím z práce půjdu zvonit na zvonky, čí to auto je, nebo rovnou volat PČR, ať to vyřeší, tohle mě vážně vytáčí a štve mě i to, že kvůli takové "prkotině" budu třeba otravovat PČR, ale jinak se k majiteli asi nedostanu, sám nezjistím nic a stát mu od rána do večera u auta, až se objeví fakt nebudu.
No, pevné nervy... já s tím třeba v Praze dobré zkušenosti nemám :mad: Policie není v těchto "drobnostech" proaktivní a viníky neumím komentovat v mezích slušnosti vůbec. Resp. kdo by se s ním špinil a "ten chlap co mu vytrhá za pár stovek všechny nehty" má dost práce jinde :innocent:
 
No, pevné nervy... já s tím třeba v Praze dobré zkušenosti nemám :mad: Policie není v těchto "drobnostech" proaktivní a viníky neumím komentovat v mezích slušnosti vůbec. Resp. kdo by se s ním špinil a "ten chlap co mu vytrhá za pár stovek všechny nehty" má dost práce jinde :innocent:
Díky díky, právě o Prahu se jedná. Celkem chápu, že PČR tohle úplně řešit nechce, protože jde defacto o banalitu a kdyby se dotyčný ozval, tak to i banalita bude, vyřešíme papíry a hotovo, pohoda, ale očividně se mu nechce, tak si to na oplátku užije se vší parádou, jako je ujetí od nehody. Řekl jsem si, že zvonit na 20 zvonků a otravovat cizí lidi nebudu + proč já bych se měl přetrhnout v dohledávání, když on odrbal auto mě, takže se po příjezdů domů stavím rovnou na MP, kterou mám cca 3 bloky od sebe, dám jim všechny podklady, takže to budou mít snadné :)
 
Díky díky, právě o Prahu se jedná. Celkem chápu, že PČR tohle úplně řešit nechce, protože jde defacto o banalitu a kdyby se dotyčný ozval, tak to i banalita bude, vyřešíme papíry a hotovo, pohoda, ale očividně se mu nechce, tak si to na oplátku užije se vší parádou, jako je ujetí od nehody. Řekl jsem si, že zvonit na 20 zvonků a otravovat cizí lidi nebudu + proč já bych se měl přetrhnout v dohledávání, když on odrbal auto mě, takže se po příjezdů domů stavím rovnou na MP, kterou mám cca 3 bloky od sebe, dám jim všechny podklady, takže to budou mít snadné :)
No pokud nebudeš mít jasný důkaz, jako třeba ten kamerový záznam tak si myslím, že ničeho nedosáhneš a ještě riskuješ nějakou další příhodu, třeba ulomené zrcátko, anténu či jiné podobné věci. Lidi jsou svině
 
No pokud nebudeš mít jasný důkaz, jako třeba ten kamerový záznam tak si myslím, že ničeho nedosáhneš a ještě riskuješ nějakou další příhodu, třeba ulomené zrcátko, anténu či jiné podobné věci. Lidi jsou svině
Ano, podepisuji, bohužel... napřímo zírat jako bulík, ale za zády a potají... to se "roste s každým projektem" :rolleyes:
 
Pánové nestrašte ještě víc, válku v ulici nepotřebuji…
No každopádně, dotyčný nic, takže nastoupila PČR, dva vážně pohodoví policisté (ano, skutečně chválím :) ), sepsáno, sháněli ho i doma, ale nic, takže si ho předvolají a uvidí se co bude. Samozřejmě mi řekli, že úplně nej by bylo mít svědka a přímý záběr, takže existuje možnost, že to holt neklapne, ale tak to se nedá nic dělat, alespoň budu mít v hloubi duše pocit, že jsem pro to udělal maximum co šlo, když už nic jiného. Vnitřně jsem alespoň trošku klidnější, zítra to hodím na pojišťovnu i s protokolem a budu čekat, podle výsledku se pak zařídím. Do té doby odstraním svépomocí alespoň to, co půjde.
 
Back
Top