• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 3 (BM) - obecně

Tak nevím, jestli je to normální peníz za kousek bambule, ale co jsem před časem koukal na ali, tak to možná vycházelo cenově podobně za pofiderní neoriginál. Stojí to aktuálně fakt kolem toho litru? To bych do toho i šel.
 
Tak nevím, jestli je to normální peníz za kousek bambule, ale co jsem před časem koukal na ali, tak to možná vycházelo cenově podobně za pofiderní neoriginál. Stojí to aktuálně fakt kolem toho litru? To bych do toho i šel.
Když vezmu v potaz, co za šílenosti chtějí za některé originál díly, tak zrovna chtít litr za orig. hlavici potaženou kůží (možná jen Eco), mně přijde v poho.
 
Hoši. Je to 2 roky zpět a fakturu mám. Nevím zda tam byla tehdy sleva ale též mě to velmi překvapilo.. Cenu dnes neznám. Tipuji 1490kc vzhledem k inflaci

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
To už někdo máte tu řadičku poničenou, že měníte? 😅 Já ji mám při svém nájezdu pořád v super stavu.
 
Ze by v Mazde prodavali neoriginaly?

Ja ji mel dodrbanou uz tak ve 40 tkm. Asi moc neradis 😹
Myslím, že řadím dost 😂 jen to šlo vidět spíš na pedálech, jak byly ty gumy ohoblované do hladka 😂 řadička je netknutá, tak mám třeba nějakou odolnější nebo ji už přede mnou někdo měnil 😁
 
No důvod mé výměny je z fotky patrný. Auto jsem koupil rok staré s najezdem 15tkm. Pan měl v potu asi kyselinu f73620c5705fba5fb0dfa3a30baa8a0e.jpg

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
To bylo pro změnu na volantu. Opět ukázka po roce stáří auta. 45691cc4772fc5010f5aec68d74d46eb.jpg3b424c286835b81b1c28b5c7dacbff8e.jpg

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Tak to doma klidně dohledam tu fakturu jako důkaz...

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Zde aktuální ceny (bez DPH) na hlavici 6kvalt BM/BN. Liší se pouze materiálem PVC nebo "kůže":

radicka.jpg
Jestli dá nějaký prodejce slevu na nechtěný skladový zboží, nebo to vezme třeba z bouračky co mu stojí za barákem to už je ve hvězdách.
Taky jsem takhle koupil origo "luxury" koberečky v autorizáku na 323BJ za nějakých 200Kč protože se jich potřebovali zbavit.
 
Poslední úprava:
Tak to se omlouvám za mystifikaci. FA doma mám ale zjevně sem tehdy dostal nějakou extra cenu v rámci uznané reklamace. Vím že jsem doplácel jen 990kc. 4700kc je už jiná káva 🫣

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top