• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 3 (BM) - obecně

jaké palivo používáš pro skyactiv g 2.0? V TankOno vždy vyplním N95. Má smysl vyzkoušet N98 nebo přidat nějaké přísady?
 
Zde aktuální ceny (bez DPH) na hlavici 6kvalt BM/BN. Liší se pouze materiálem PVC nebo "kůže":

Zobrazit přílohu 51911
Jestli dá nějaký prodejce slevu na nechtěný skladový zboží, nebo to vezme třeba z bouračky co mu stojí za barákem to už je ve hvězdách.
Taky jsem takhle koupil origo "luxury" koberečky v autorizáku na 323BJ za nějakých 200Kč protože se jich potřebovali zbavit.
Ja mám otázku. Keď dane číslo dám na ebay tak mi hádže hlavy ktoré sú vraj ore moje auto ale uchytenie majú iné.

IMG_0427.jpeg IMG_0437.jpeg
 
Jak jiné? Že to nemáš zadeklované? Snad jde o závit a hlavně materiál hlavice, ne?
 
Ja mám otázku. Keď dane číslo dám na ebay tak mi hádže hlavy ktoré sú vraj ore moje auto ale uchytenie majú iné.

Zobrazit přílohu 51947 Zobrazit přílohu 51948
Protože to je čínská kopie. Předpokládám, že i cena tomu odpovídala (cca 600-900Kč).
Tady to jeden rus porovnával a údajně to není špatná napodobenina
 
Mal by som este otazku - mam kameru Voifo A119 V3, chcem kupit HW instalacky kit avsak mam par otazok:
Pre aký typ poistiek kupit nastavce?

A druha otazka kde je najlepsie ju napojit ak chcem vyuzivat aj parkovaci rezim? Ďakujem

1717692545709.png
 
Nestretol sa niekto s tym že zadné okno nereaguje na tlačidlo? Nejde dať dole na pravej strane tj za spolujazdcom. Nereaguje ani na vodičove tlačidlo ani na tlačidlo priamo na jeho dverách.
 
Iba ked som zablokoval komplet ovladanie vsetkych okien pre kazdeho tlacidlom na vodicovych dverach.
 
Tlumil někdo z vás na M3 BM/BN zadní podběhy z vnitřní strany (to jest uvnitř karosérie pod tapecem). Slyšitelný rozdíl?
Vnímám stále zvýšený valivý hluk od zadních kol a jediné, co nemám dotlumeno je kufr a zadní podběhy zevnitř. Díky za postřehy.
Ještě mě napadá použít nějaký matroš pod zadní sedáky a nechat volný pouze přístup k čerpadlu u nádrže?
 
Tezko rici, mam vytlumenou celou podlahu od spodku palubky, az po kufr, samozrejme vcetne zadnich podbehu zevnitr, coz je pri tlumeni naprosto elementarni zalezitost.

Uz si moc nepamatuji, jak to bylo predtim, je to preci jen par let..
 
Ja mám vytlmené len dvere a mám pocit "luxusnejšieho" auta. Hlavne to hraje OVEĽA lepšie (hlavne zvláda hudbu bez rezonácii a aj hlasná hudba hraje pekne). A pocit zo zatvárania dverí je o 2 triedy inde, pritom dvere stále nie sú ťažké.
Čo som pozeral, tak poriadne vytlmenie autá pridá celkom veľa kíl.
4. O kolik naroste hmotnost automobilu při kompletním odhlučnění? (zo stranky 2din cz)
V případě kompletního odhlučnění vozu, tedy střechy, podlahy, kufru a všech ostatních částí, se hmotnost vozu zvýší o zhruba 50-80 kg
Oplatí sa to? Vymeniť ľahkosť auta za ticho?

Hluk je celkom relatívna vec. Pred Mazdou som mal Astru Classic II. Bola odhlučnená ešte horšie (model Classic, na ktorom sa šetrilo) a pri 140 km/h točila 4100 ot. To bol celkom riadny hluk . Keď som presadol do Mazdy, tak som mal pocit ticha ;)
V práci máme Golf 8. Je odhlučnený lepšie ako Mazda, ale žeby to bol taký obrovský rozdiel sa nedá povedať.
 
Poslední úprava:
To lepší odhlučnění u Golfa podle mě představuje že je tišší od podvozku. V tom je Mazda právě slabší a poněvadž mám většinu auta již odhlučněne tak více vnímám hluk od podvozku od zadní části. To jest od kufru a kol. Zkusím tedy odhlučnit ještě tu vnitřní část zadních podbehu. Třeba to o chlup pomůže. Jinak jsem naprosto spokojen. Odhlučnění je celkem výrazně znát oproti verzi auta bez zásahu. Ale taky už nechci více navyšovat váhu takže už jen ty podbehy uvnitř. Materiál se mi stejně válí doma...

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Na druhej strane Golf 8 je považovaný za najhorší Golf v poslednom čase (=šetrenie). Možno predošlé Golfy boli tichšie.
 
Hoši, může mi někdo z vás vyfotit jak je uchycen ten černý plast v předním podbehu? Zajímá mě přední strana. Tedy ta před kolem. Jsou tam ty plastové cvocky. Na jedné straně mám ten černý podbeh chycen pod ten nárazník a na druhé jej překrývá. BM či BN asi je to jedno.. Dikes.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Hoši, může mi někdo z vás vyfotit jak je uchycen ten černý plast v předním podbehu? Zajímá mě přední strana. Tedy ta před kolem. Jsou tam ty plastové cvocky. Na jedné straně mám ten černý podbeh chycen pod ten nárazník a na druhé jej překrývá. BM či BN asi je to jedno.. Dikes.

Samsung S22 256GB Tapatalk
Myslíš toto místo?



IMG_20240717_061549.jpg
 
Jj přesně. Respektive zblízka to místo v kruhu pač tam je takovy prolis a na jedné straně ho mám zastrceny a na druhé přes. Díky moc. a4c6e103ff328d34b8a34546fb102554.jpg

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top