• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 3 (BM) - obecně

No právě. To spíš od někoho kdo to ještě nesundaval. Ty to máš zřejmě taky pod ale to mi přijde volnější při stlačení. Tak mě právě zajímá jak to tam má být když to někdo ještě nesundaval.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
1. Je to tvarovane, jinak to tam IMHO nepatri, ale treba se pletu. Ja si tyhle veci pred rozborkou zpravidla fotim, abych vedel, jak to puvodne bylo. Ale tlumil jsem to tak pred 5 lety, takze uz si to nevybavuji.

2. I kdyby se to tam dalo nasadit 2 zpusoby, jakou to ve vysledku hraje roli? Viz. posledni veta bodu c. 1 (zmen v chovani vozu jsem si nevsiml, auto se nerozpadlo a jestli je neco mekci, nebo tvrdsi, fakt neresim 🤣)
 
Čaute ja to mám takto a v živote som s tým nič nerobil ale musím sa opraviť keď som dal minulý rok striekať dutiny a podvozok tam podľa fotiek vyzerá, že dali tie plasty na podbeboch dole.

IMG_20240717_112635.jpg IMG_20240717_112619.jpg
 
Poslední úprava:
@M3grey... čistě zase pro tebe. Ano nejde o nic a ani to zde neuvádím jako závadu k debatě ale všiml jsem si zcela náhodou a jen mě to štve z pohledu estetiky a taky že ta jedna strana se při stlačení propadá tak se nabil dojmu že ta je právě špatně uchycena po odhlučnění a jen se chci přesvědčit jak to má být 🫣

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Kdybych ti to nesel vyfotit, tak me za celou dobu, co mam auto, nenapadlo to zkoumat, jsem estet na ho.no :pensive:

To uchyceni, jak sem dal annti, mi nedava smysl. Proc by tam bylo v tom nadkoli to vybrani, kdyz by to melo byt tak, jak to ma on? To by prece vetsi smysl davalo to mit v jedne lajne? Navic tato cast je evidentne napruzena k prasknuti - za me to ma byt opacne.



Screenshot_20240717_122318.jpg
 
Poslední úprava:
No právě že po ten zacvak to máme všichni stejně a směrem nahoru zjevně každý jinak 2d2dcf7b58145cf295339c49a99ccb06.jpg8cda5ed4be164481477caaee2c1d33b0.jpg

@M3grey odhlučnoval jsi i pod zadní lavicí? Je tam pouze vstup do nádrže ale jinak holy plech tak si říkám že by to mohlo dost pomoct.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Poslední úprava:
Vidím, že než jsem se dostal zase k autu, uchycení předního podběhu se tady probralo snad ze všech stran 😃 Tak jen pro doplnění slíbený detail mého. Taky jsem ho měl letos na jaře dole, ale zpětné složení proběhlo podle původního. Jen nevím, jestli s tím dříve nešiboval původní majitel 😃
Za mě, když tam podbeh hezky sedí (bez nepřirozeného vykřivení), není potřeba řešit.



IMG_20240717_183938.jpg
 
Čili to mám blbě na té straně kde to plastové černé nadkolí je nad úrovní toho plastu podbehu v barvě. Jestli to vidím dobře..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Když jsme u těch podběhů, nevíte někdo, kde se dají objednat ty plastové cvoky nebo třeba číslo dílu? Je jich na internetu mraky různých druhů a nechce se mi kvůli tomu běžet do Mazdy. Díky.



IMG_20240120_185552.jpg
 
Když jsme u těch podběhů, nevíte někdo, kde se dají objednat ty plastové cvoky nebo třeba číslo dílu? Je jich na internetu mraky různých druhů a nechce se mi kvůli tomu běžet do Mazdy. Díky.



Zobrazit přílohu 52378
Já jsem kupoval v Auto Kelly.Změril jsem si ho a vybral nejpodobnější rozměr.
 
Taky bych potřeboval. Ale i ruzne jine. Ztratil jsem takovou, co drzi izolaci pod kapotou, pak jednu, co drží plast 5. dveri....

.... asi budu muset koupit nejakou sadu vsech moznych uchytek.
 
Back
Top