• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 3 (BM) - obecně

Já mám doma OEM kódy těch na podbeh, izolace kapoty, spodní kryt motoru a výplně dveří a ještě těch od gumoveho těsnění na bocích kapoty..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Já mám doma OEM kódy těch na podbeh, izolace kapoty, spodní kryt motoru a výplně dveří a ještě těch od gumoveho těsnění na bocích kapoty..

Samsung S22 256GB Tapatalk
Super 👍, dej sem pak prosím Tě všechny. Chci se pustit do odhlučnění auta, náhradní plastové cvoky se budou hodit.
Já od koupě postrádám i jeden gumový úchyt co drží vrchní plastový kryt motoru. Asi se krade nebo co😂



IMG_20240121_173514.jpg

IMG_20240121_173725.jpg
 
Hoši, tak sice mám celkem dost náhradních ale u většiny nakonec OEM kód nemám. Pokud jste někdo z Prahy tak přenechám ty bílé v oválné krabičce. Ty patří k uchycení tapecu do dveří. 295e8439dd9e1eb2baae7ef7a8f7379f.jpg

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Podívej každé jsou odjinud. On je dost problém že když koupíš fake tak někdy nepasuje jako originál. Je to dost loterie. Pokud budeš sundavat vícero věci tak asi ideálně koupit ten set allinone a doufat že sednou nebo oslovit mazdu svým VIN a oni ti napíšou kódy úchytů a podle toho je pak hledat levněji jinde.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
buď to kup na ali, tam jsou hromady mozností, a nebo jakokoliv obchod s autodíly elit, rall možná kelly, zase bych to tak nehrotil podle čísel
já tam kdysi něco kupoval měli obrovský výběr všeho
 
U ACI beru ty do dveří. Jsou totožné co originál. Ale cesta tam je solidní tankodrom.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Nemá náhodou Revolution RVM ? A kde máš BOSE ?
A cenový rozdíl jen 10 000 Kč mezi BM a BN
Kdyby byla ta červená v cajku tak je cena tak kolem 350K
 
Má mať RVM, to už má aj Atraction.Bose tak isto nemá. Pýtaš sa koho?

Môže byť rozdiell že je to na iný trh, výbava sa môže líšiť

Nemá náhodou Revolution RVM ? A kde máš BOSE ?
A cenový rozdíl jen 10 000 Kč mezi BM a BN
Kdyby byla ta červená v cajku tak je cena tak kolem 350K

Na stránkach Mazdy máš kalkulačku na výkup. Tipujem že ti vyskočí velmi tesne tá istá suma.
 
No ta červená BN má rozhodně nízkou cenou. Podobné kusy se pohybují kolem 350 tisíc. Takže to buď chtějí rychle prodat zárukou nízké ceny nebo vědí proč jí dávají pod 3 kila za stejnou cenu co ten inzerát na BM 2015 s nižší výbavou. Ještě to může být Takumi. Ta je někde mezi Atrraction a Revolution.

Samsung S22 256GB Tapatalk

Má mať RVM, to už má aj Atraction.Bose tak isto nemá. Pýtaš sa koho?

Môže byť rozdiell že je to na iný trh, výbava sa môže líšiť



Na stránkach Mazdy máš kalkulačku na výkup. Tipujem že ti vyskočí velmi tesne tá istá suma.
Výkup Proboha lidi. To platilo v dávných dobách i na výkup v bazarech čehokoli že ti nabídnout tu nejnižší únosnou cenu a ber nebo nechej být. M3 z 2018 s ještě dobrým najezdem 100t km fakt není auto pod 3 kila. Buď je hodně odrbana nebo tam je vše domlacene na podvozku nebo je po kolizi což bývá zvykem u těch dovozu pač k nám se hold tahají pobourane vrány a Čechům to jistě bude stačit za levno.. Rozhodně stojí tazateli za návštěvu a projetí..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Tak samozrejme že súkromne sa dá predať za viac kord keď je v dobrom stave bez poškodenia. Ale cez výkup autobazár alebo Mazda Autopoint je realita bohužial takáto. Nové autá zdraželi ale ojazdené zlacneli lebo ich je ako hnoja a nehýbe sa to.

Mám skúsenosť z pár mesiacov do zadu a preto som staršie BM nechal radšej v rodine. Ich ponuka ma viac než urazila :)



Snímka obrazovky 2024-08-02 o 10.32.24.png
 
Poslední úprava:
Tak samozrejme že súkromne sa dá predať za viac kord keď je v dobrom stave bez poškodenia. Ale cez výkup autobazár alebo Mazda Autopoint je realita bohužial takáto. Nové autá zdraželi ale ojazdené zlacneli lebo ich je ako hnoja a nehýbe sa to.

Mám skúsenosť z pár mesiacov do zadu a preto som staršie BM nechal radšej v rodine. Ich ponuka ma viac než urazila :)



Zobrazit přílohu 52549
Nejlepší kalkulačka je podívat se na tři největší bazary 😅.
Tohle bude nějaká vykutálená státní zakázka, kde šlo nejspíš o to utratit prachy 😅
Schválně bych tam zkusil dát třeba Mustanga (ale skutečnýho, ne ty auta, co už tam zbyl jen ten nápis 😅), starší Subaru BRZ apod. Tam by se vidělo, co z toho vyleze za bullshit 😅😅😅
 
Tak samozrejme že súkromne sa dá predať za viac kord keď je v dobrom stave bez poškodenia. Ale cez výkup autobazár alebo Mazda Autopoint je realita bohužial takáto. Nové autá zdraželi ale ojazdené zlacneli lebo ich je ako hnoja a nehýbe sa to.

Mám skúsenosť z pár mesiacov do zadu a preto som staršie BM nechal radšej v rodine. Ich ponuka ma viac než urazila :)



Zobrazit přílohu 52549
To jsou dobrý tyhle stránky. Moje auto má podle týhle "kalkulačky" hodnotu o 150000Kč menší než co mi nabídli před měsícem a půl ve výkupu. Doufám, že jí místní bazarníci neobjeví, jinak za pár letu budu snad doplácet až to půjde do světa.
 
Já nevím co vám furt připadá drahý? Tak se podívej na nabídku škodovky nebo jiné značky za stejné peníze a co ti vyleze. Podle mě cena adekvátní a pokud má plnou výbavu a malý nájezd tak klidně i těch 400tisic jako strop.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top