• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Odemčení výkonu u řídících jednotek motorů Skyactiv-G, Skyactiv-D (chiptuning, i pro RF, R2, LF, L5, L3 a ostatní)

Môžeš skúsiť otáčkomer koľko ide alebo forscanom voľnobeh, ale musíš vedieť koľko má mať
 
Zdravím,

v konfigurátoru Mazdy 3 se objevil "nový" 2,5L e-Skyactive G motor, uškrcený na 140 koní. Máme nějakou predikci, že půjde odemknout? Potenciál by mohl být zajímavý.
 
Tak tohle by mne taky mi zajímalo do jaké míry ten motor ucpali nebo jen SW uškrtily.
 
Skúsim si tipnúť že to vôbec nebude také jednoduché ak je to s elektromotorom
 
Tak asi můžeme očekávat změnu nabídky. V konfigurátoru byl jeden den vidět 2,5L a teď je zase vše zpět při starém :D V Německu mají taky jen 2.0
 
Ano, mám potvrzeno od Mazdy, že během příštího týdne budou Skyactive-G jen 2,5L 103kW včetně nových ceníků. První modely u dealerů někdy v září 2024.
 
Ano, mám potvrzeno od Mazdy, že během příštího týdne budou Skyactive-G jen 2,5L 103kW včetně nových ceníků. První modely u dealerů někdy v září 2024.
Nahodou kroutak nevime ? 103 kw zadna slava.
 
Já jen vím že předchozí BN mělo v USA 2.5 litrů atmosféru a BP 2.5 už turbo. Teď netuším která a jaký výkon..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Já myslím ze BP se za mořem dělala i v 2,5 atmo. Před par lety byla jedna v Ostravě na prodej.
 
BP v 2,5 turbu má tuším 250 koní, co si vybavuji..
Bez turba je prej líná, no ale.. No ale američan? :)
 
Motor 2,5
IMG_1260.pngIMG_1261.png
 
Poslední úprava moderátorem:
Ano je v německém konfigurátoru.
Výbavy pro náš trh máme společné s Rakušany:

Zdravím,

v konfigurátoru Mazdy 3 se objevil "nový" 2,5L e-Skyactive G motor, uškrcený na 140 koní. Máme nějakou predikci, že půjde odemknout? Potenciál by mohl být zajímavý.
Odemknout půjde (jednotka ven z auta a připojit na stole). Nicméně doporučuji přečíst https://unece.org/sites/default/files/2023-02/R155e (2).pdf - v praxi to znamená rezignovat na autorizovaný servis.
 

Podobná vlákna

Odpovědi
218
Zobrazení
33K
Back
Top